ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja sam bio jedanput sa kondomom pusi ljubazna je dosta kako kaze Marko kod robne kuce u sijani je imas je gdje ljepo uhvatit
 
Bio sam se dogovarao s njom, cak je bila i jos kao "frendica" s njom, oba dvije isto vrijeme je trazila 600kn za pola sata, jedna sa kondomom jedna bez, zato pitam... Vrjedi li tih para? I dali je do svrsavanja ili bas pola sata
 
Jbt ovi u Zagrebu mogu prazniti kad hoće cudno mi je da ih u Istri nema vise,cuo sam da se neke klinke zajedno jebu u liznjanu da imaju fes j ali nikako da dođem do njega vjerojatno brisu pa ga vrate
 
Jbt ovi u Zagrebu mogu prazniti kad hoće cudno mi je da ih u Istri nema vise,cuo sam da se neke klinke zajedno jebu u liznjanu da imaju fes j ali nikako da dođem do njega vjerojatno brisu pa ga vrate
Neznam, evo zadnjih god i po jedino za to u sijani sam cuo, ali kad sam dogovorio je bila kao na odlasku, tako da nisam otiso na kraju
 
,Da bas cudno da ih tu nema,cuo sam da na babuu ima tih cura ali ja nisam pokusavao,posalji joj sma nek ti posalje par slika meni je poslala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh