ZAGREB - Jel bio tko?

e nju sam zvao prije 2 dana 500kn pola 1000 sat vremena kaže da su slike njene prostor je u vrapču nudi seks pušenje može bez kondoma svršavanje po tijelu ili u kondom.... nisam je pitao dali se ljubi jbg..
 
slike lažne...imate opciju na slici desni klik i odete na opciju trazi uz google...i prikaze vam od kud slika
 
Jasno ko dan da slike nisu prave, jer nisu amaterske nego previše dobre. Ali po svim ostalim karakteristikama moglo bi bit zanimljivo. Bilo bi dobro ako netko tko je bio može napisat neku Recenziju, može i u pp, za nas koji rijetko dolazimo u ZG pa nemamo bas previše vremena za ic na blef ?
To bi bilo odlicno!
 
Bilo bi dobro da netko ode kod njih i da ih slika skrivenom kamerom - pa da se vide koje su i kako izgledaju. pogotovo te s kažnim slikama...
 
Bilo bi dobro da netko ode kod njih i da ih slika skrivenom kamerom - pa da se vide koje su i kako izgledaju. pogotovo te s kažnim slikama...

Mislim da ipak imaju pravo na privatnost i stavljanje fejk slika, ali isto tako mislim da bi te slike trebale bit sličnije njima. Ali dokle god je ekipe ‘ koja ostaje kad je već tu’ do tad će bit i fejk slika.
 
Definitivno nisam za snimanje poskrivecki jer ipak je unatoc svemu to ilegalno i ne bi bilo dobro kada bi te slike pocele obilato cirkulirati, ali da su dame malo transparentnije oko svoga izgleda i muskarci konkretniji oko javljanja i dolazaka siguran sam da bi bilo i manje neugodnih iskustava
 
Evo recimo ova cura, bio sam na malom proputovanju po otocima i ova dama me ugodno iznenadila, mlada, zgodna, brutalne sise, puno bolja nego na slikama, mozda najbolje pusenje u zivotu, bez kondoma, sex sa kondomom, malo skuplja, ali jebemu, sve u svemu izvrsno!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh