Iskustva sa parovima

Cijeli život sam na portalim, realno vrlo dobro izgledam, ako ne i odlično, Smokva, Forbiden fruit je gubitsk vtemena, smokva 80 % lažni profili parova i žena, navlakuša za plaćanje, a forbiden vlasnici su swinger par iz samobira, a tamo pak ko soler nemaš nikakve šanse, 0
I dalje stojim uz svoje da imaš šanse :) ovisi o tebi kakav si. Kako sam napisao gore nije sve u izgledu. Treba nesto imati u glavi ;) iskreno..velika večina solera je za k...c. Kao hiltica kad ju upališ da štema beton..
 
Pozdrav ekipa, dosta vremena gledam i tražim, al stvarno teško naći koji par da želi druženje sa pojedincem, čak i financijski da pomognem. Aj ako ima tko koju informaciju, da može spojiti sa kojim takvim bio bih zahvalan. Normalan sam, čist, nisam atletičar, ima me. Al jednostavno toliko navlakuša ima po oglasu, da odustajem na taj način. Može info i u privat ako ima tko šta. Hvala
 
Pozdrav ekipa, dosta vremena gledam i tražim, al stvarno teško naći koji par da želi druženje sa pojedincem, čak i financijski da pomognem. Aj ako ima tko koju informaciju, da može spojiti sa kojim takvim bio bih zahvalan. Normalan sam, čist, nisam atletičar, ima me. Al jednostavno toliko navlakuša ima po oglasu, da odustajem na taj način. Može info i u privat ako ima tko šta. Hvala
Jbg i mi trazimo curu za druzenje sa nama,pa nista uzas zivi.Nadam se da ces naci nesto.
 
AKO IMA NEKI ZAINTERESIRANI PAR DA BI ŽELIO DA IM SE PRIDRUŽI U KREVETU MUŠKARAC 28 GOD TOP IZGLEDA UREDAN ČIST KOJI ZNA STA HOCE JAVITE SE U PP SLAVONIJA OSIJEK, VINKOVCI, ZUPANJA, BOSNJACI, SL. BROD PA I ŠIRE! JA SAM IZ BOSNE!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh