INTERNACIONALNA - Iskustva & recenzije

Plovak1990

Well-known member
Pozdrav svima, za početak. Na ovaj sam se forum priključio prije svega par dana, vidim da ima potencijala za razmjenu iskustava i za olakšavanja pristupa određenog tipa sadržaja novim korisnicima. Ova tema se ne tiče trenutne ponude u Hrvatskoj. Pozivam ljude da ovdje podijele svoja iskustva što se tiče eskorta, masaža, druženja i svega sličnog izvan granica RH. S obzirom na to da radim u firmi koja me šalje (u normalnim okolnostima, jasno) barem tri-četiri puta godišnje na poslovna putovanja posvuda po svijetu, pokrenut ću temu tako da opišem jedno svoje iskustvo taman prije početka koronakrize (naravno, i više njih, ako ljudima bude zanimljivo i ako tema zaživi). I nemam namjeru da to bude samo neki tip erotske crtice, nego da opišem dostupnost, cijenu, razliku iskustva ondje i ovdje, kao i to koji bi modeli mogli/trebali zaživjeti u Hrvatskoj, na opće zadovoljstvo i radnika/ca u polju i korisnika.
 
Brisel - svašta se može naći, što na ulici, što u bordelima, ja sam ispred hotela pokupio dvije mlađe albanke, i odlično se proveo, nisu gledale na vrijeme, vjerovatno što su bile oskudno obučene a vani jako hladno 🙂
Beograd - jednostavno lokalno kraljevstvo noćnih dama, ruskinja ili ukrajinka i neceš zažaliti.
USA - e tu je već problematično, moraš da tražiš samo one sa recenzijama na TER-u, inače ti dođe neka nadrogirana ili policija, ja sam se upoznao sa pravilima na vrijeme pa sam dobro prošao, a nisu ni skupe, 100 usd na sat, jeftinije nego kod nas.
Moskva - St. Petersburg tu svaki hotel ima svoje, a izbor je ogroman
 
Pozdrav svima, za početak. Na ovaj sam se forum priključio prije svega par dana, vidim da ima potencijala za razmjenu iskustava i za olakšavanja pristupa određenog tipa sadržaja novim korisnicima. Ova tema se ne tiče trenutne ponude u Hrvatskoj. Pozivam ljude da ovdje podijele svoja iskustva što se tiče eskorta, masaža, druženja i svega sličnog izvan granica RH. S obzirom na to da radim u firmi koja me šalje (u normalnim okolnostima, jasno) barem tri-četiri puta godišnje na poslovna putovanja posvuda po svijetu, pokrenut ću temu tako da opišem jedno svoje iskustvo taman prije početka koronakrize (naravno, i više njih, ako ljudima bude zanimljivo i ako tema zaživi). I nemam namjeru da to bude samo neki tip erotske crtice, nego da opišem dostupnost, cijenu, razliku iskustva ondje i ovdje, kao i to koji bi modeli mogli/trebali zaživjeti u Hrvatskoj, na opće zadovoljstvo i radnika/ca u polju i korisnika.
Nemam ništa protiv, ako imate toliko vremena da opisujete svoja iskustva van granica , ali kome ili čemu će služiti taj konkretan pismeni uradak ?
 
London, 2020.

S obzirom da prostitucija u Engleskoj nije ilegalna (iako nije baš ni najbolje regulirana), postoji masa web-stranica, oglasa i sl. u kojima se može naći zaista impresivna ponuda. Tako sam otvorio nekoliko stranica, pronašao par foruma s iskustvima, i nazvao curu koju je nahvalilo par ljudi na nekom underground forumu, ali se po njihovim postovima moglo vidjeti točno o čem se radi. Moram priznati da nikad dotad nisam bio s Azijatkinjom, pa mi je to bilo interesantno. Našao sam Kineskinju (u oglasu je pisalo Cindy, jer sve, više-manje, koriste zapadnjačka imena) s dobrim ocjenama i poslao poruku. Odgovorila mi je da radi masažu za 40 funti (reklamira se kao maserka) i da je slobodna sutradan poslijepodne, ali pročitao sam na forumu prije toga da nudi komplet. Ekipa je komentirala da ju je obično teško dobiti i da treba zvati dan unaprijed, što mi inače i nije neka fora, ali hajde da probam, jer mi je baš ta izgledala super u oglasniku, a i kritike su stvarno bile jako pohvale. Pozvala me u stambenu zgradu, dala mi krivi ulični broj, onda kad sam došao pred zgradu, rekla da je ustvari prekoputa, da zaobiđem i uđem sa stražnje strane (to je fora koju koriste valjda cure svugdje u svijetu, bila prostitucija legalna ili ilegalna). Skužio sam da joj je to fora jer dok si dolje te može vidjeti sa svog prozora. Dosta fensi je to izgledalo, u Chelseaju, stražnji ulaz je bio u uličici sa strane i nije imao portira kao glavni. Ušao i popeo se na njezin kat.

Dočekala me u jednosobnom stančiću kojim je dominirao golem krevet, a pored njega daska za peglanje (?) i onaj tzv. "coat-rack". Žena je bila sigurno u srednjim tridesetima, ali je izgledala jebeno (u oglasu je pisalo da ima 19 godina, moš mislit, ali mogla je proći za srednje dvadesete). Male ali čvrste sise, savršena mala okrugla guza, i sva je bila sitna. Dočekala me u školskoj uniformi s minicom i pitala hoću masažu ili body-to-body masažu. Pitao sam je nudi li išta više na što mi je rekla najneuvjerljivije "ne" na svijetu :D Tipa, gleda me malo, pa gleda sa strane, pa kaže otegnuto "nooooo", i onda nabrzinu doda "well, let's see". I tako se mi dogovorimo načelno za body-to-body masažu (već sam bio malo razočaran jer kao pripremio sam se za komplet ali ok, ako je dobra masaža, dapače...), skinem se ja i legnem, a ona izvede neki mini-striptiz, polako se skida i krene masirati. Masaža onako, neloša sve skupa, bolja od većine naših domaćih maserki, ali nije baš ni u top deset masaža na kojima sam bio. Pitam smijem li dirati, kaže normalno. E tu je postalo zbilja zanimljivo. Okrenem se ja i ona krene tijelom kliziti po meni, ja je mazim po sisama po guzi i dotaknem joj pičku, a pička najmanja, najuža koju sam u životu dotaknuo. Malo sam je mazio po pički i žena se ful ovlažila. Nakon malo prstenjačenja, a jedva mi je prst unutra ulazio koliko je uska bila, bio sam napaljen kao bik, i ženska je točno skužila trenutak i kaže: "wanna fuck, yes". Rekoh: "da molim te odmasadaodma." Kaže doplata još 50 funti za seks (devedeset ukupno, neki standard za London, više-manje). Kažem ja ok, nema problema, ali ženska inzistira da joj odmah dam pare. Dižem se s kreveta, s dignutim kurcem preturam po hlačama, vadim pare, malo mi je to sad turn-off, brojim pare, stavljam na stol. Kažem joj "sorry malo mi je ovo turn-off", nasmije se ženska i kaže no problem - legne nasred kreveta, ful raširi noge i počne se igrat s pičkom. E to me dokrajčilo. Napalio sam se brutalno. Legnem na krevet i ženska me zajaši. Kažem, najuža pička koju sam ikad probao. Kažem ja njoj to, kaže ona meni: "You ever try Asian pussy? Best, yes?" Rekoh apsolutno, samo nastavi to što radiš. Žena je kad je bila na meni bila jebeni zmaj, dakle svaku je pozu odrađivala savršeno, cowgirl, reverse cowgirl, postrance dok je na meni, twerkala mi je na kurcu. Jedino mi je žao što sam bio toliko napaljen da sam svršio za ni punih deset minuta seksa. Tako me nikad nijedna s kojom sam bio (a da sam platio) nije izludila. Dakle, za to bih i ovdje dao bez beda 200 eura.

Kad smo završili, pitam ja nju koliko stvarno ima godina, da mi je to najmanje bitno, kaže ona meni "19, it's true... but for many many years now" i smije se. To mi je bilo ful simpa, i tak smo još malo pročavrljali i brijem da sam imao keša kod sebe (a glupan sam jer sam uzeo 120 funti samo sa sobom) da bih je bio uzeo na još sat vremena sto posto. I pitam ja nju jel slobodna kasnije da se vratim, kaže jbg popunjeni termini za taj dan i za sljedeći. E to mi je žao kao psu. I još sam se veselio kak ću kod nje definitivno opet čim budem nazad u Londonu i onda dođe ova jebena korona :/

U svakom slučaju, za takvu uslugu vrijedi dati pare i curi svaka čast. Brijem da je ono s vlaženjem pičke shema koju inače prodaje mušterijama, ali je toliko odličan osjećaj i to tako odlično napravi da imaš dojam kao da si je stvarno ti napalio. E to je onaj GFE dio koji mi fali kod skoro svih cura ovdje s kojima sam bio.

S tim da moram priznati da su me iznenadile relativno jeftine cijene u Londonu, ali s obzirom na golemu ponudu, valjda ima smisla. Tom prilikom sam bio samo četiri dana i bio samo s tom curom, ali nju eto prvu tu opisujem jer mi je to bilo jedno od najboljih iskustava u životu. Brijem da bih u Zagrebu tako nešto platio par tisuća kuna, kad bismo uopće imali takav tip ponude :/
 
Nemam ništa protiv, ako imate toliko vremena da opisujete svoja iskustva van granica , ali kome ili čemu će služiti taj konkretan pismeni uradak ?
Pa nije da ima neku konkretnu svrhu, ali ako ljude zanima, i žele podijeliti iskustva, zašto ne? :) Mogu povremeno u takvim postovima otkriti kako stvari stoje vani, i lakše će se orijentirati možda kad i sami budu tamo.
 
Ima itekako svrhu. Jer pogledajte sto se dobija van, na primjer u engleskoj, di je standard višestruko jaci nego kod nas, a za približno slične iznose koje pojedinci kod nas plaćaju babama da im trackaju leđa dok sebe uvjeravaju da u tome ima erotike.

Trebalo bi sto vise osvjestiti ljude da je ovo kod nas precijenjeno i da im ne treba plaćati 400-500 kn nekakve šatro “masaže”
 
@Plovak1990
Zanimljiv opis, imam ogromnu želju probati Azijatkinju ali kod nas nikako da to ostvarim.
Jedino šta nisam shvatio je ovo s vlaženjem pičke, na kakvu to shemu misliš?
 
@Plovak1990
Zanimljiv opis, imam ogromnu želju probati Azijatkinju ali kod nas nikako da to ostvarim.
Jedino šta nisam shvatio je ovo s vlaženjem pičke, na kakvu to shemu misliš?
Ženi se ful navlažila pička dok sam je dirao. I to baš u pravom trenutku nekako. Brijem da nije zato što imam magične ruke, a i s obzirom da je bilo kasno, vjerojatno sam bio neki n-ti po redu. Hoću reći, mislim da je to dio cijele priče, da se i ona kao napali u nekom trenutku, pa si i ti napaljeniji odmah. Ne mislim da je zbilja bila napaljena, ali je to odigrala perfektno. Tipa mogla je postići taj efekt da pusti koju kap mokraće u pravom trenutku.

A što se Azijatkinja tiče, ovo je jedina koju sam probao iz tog dijela svijeta (bio sam s ovim zapadnim Azijatkinjama, iz raznih "stanova" i to), prvi put sam bio s Kineskinjom tada i stvarno je bila fantastična. Ako su im pičke zbilja toliko uske u prosjeku, isplati se samo zbog toga.
 
Ima itekako svrhu. Jer pogledajte sto se dobija van, na primjer u engleskoj, di je standard višestruko jaci nego kod nas, a za približno slične iznose koje pojedinci kod nas plaćaju babama da im trackaju leđa dok sebe uvjeravaju da u tome ima erotike.

Trebalo bi sto vise osvjestiti ljude da je ovo kod nas precijenjeno i da im ne treba plaćati 400-500 kn nekakve šatro “masaže”
Slazem se
 
Brisel - svašta se može naći, što na ulici, što u bordelima, ja sam ispred hotela pokupio dvije mlađe albanke, i odlično se proveo, nisu gledale na vrijeme, vjerovatno što su bile oskudno obučene a vani jako hladno 🙂
Beograd - jednostavno lokalno kraljevstvo noćnih dama, ruskinja ili ukrajinka i neceš zažaliti.
USA - e tu je već problematično, moraš da tražiš samo one sa recenzijama na TER-u, inače ti dođe neka nadrogirana ili policija, ja sam se upoznao sa pravilima na vrijeme pa sam dobro prošao, a nisu ni skupe, 100 usd na sat, jeftinije nego kod nas.
Moskva - St. Petersburg tu svaki hotel ima svoje, a izbor je ogroman
RECENZIJE NA TER moze pomoc gdje trazit
 
Lavov, 2018.

U Ukrajini sam bio poslovno, putovao sam avionom do Odesse, pa preko Kijeva do Lavova, a onda se vraćao nazad kroz Poljsku i Mađarsku autom. To mi je bilo jedno od dražih putovanja, probao sam masu cura u Ukrajini, Poljskoj i Mađarskoj, gdje je scena brutalno razvijena i da se naći stvarno svašta, ponude stvarno ne manjka. S obzirom na to da sam najzanimljivija iskustva imao u Lavovu, dijelim to s vama tu (a i tamo sam se najduže zadržao od svih gradova, bio sam 7-8 dana). Tko voli visoke i vitke, Ukrajinke su mu čista premija, stvarno zemlja prezgodnih žena. Mislim da će to potvrditi svatko tko je bio. Iznajmio sam veliki apartman u centru grada pa mi je bila savršena situacija za outcall. K tome sam bio nešto posebno napaljen, pa sam svaki dan probao barem jednu curu (a jedan dan čak njih tri, ali o tome kasnije). Bogu fala na izdašnim dnevnicama :)

Prvi dan sam se smjestio i partneri su me zvali van u restoran i na piće poslije. Dakle vratio sam se u apartman oko dva u noći prilično pijan, otvorio oglasnik, našao agenciju (ima dosta cura koje se mogu skupiti za male pare na ulici, ali to je ono... lutrija u najbolju ruku, a agencija ima puno i imaju široku lepezu cura) - fora je ta da se agenciji javiš preko Whatsappa i okvirno opišeš kakve cure tražiš, oni ti pošalju slike cura koje rade tu noć, ti odabereš jednu ili više i daš adresu. Za cca 20 minuta ti ispred stana dolazi džip iz kojeg iskače 5 cura, biraš koju vodiš sa sobom (ili više njih) i to je to. Kad uđete u stan, daš joj odmah pare, ona potvrdi agenciji da je primila, i auto se vraća po nju za točno sat vremena. S obzirom na to da je sat vremena komplet negdje oko 250-350 hrvatskih vjeverica u protuvrijednosti (ovisi o agenciji, curi, željama, itd), nisam iskreno ni pitao nude li pola sata.

Te prve večeri naručim crnku, napomenem da je bitno da govori engleski - natucam ruski, ali rekoh ako se da nać neka s kojom mogu onako pijan razgovarati, bilo bi idealno. Taman se u tih dvadeset minuta prije dolaska malo rastrijeznim, popijem kavu, par mineralnih, pripremim stol, bocu votke, pivo i vino u frižideru, ako cura više voli nešto od toga. Za točno 20 min stiže poruka "tu smo". Siđem dolje, iz džipa ispadaju četiri vrhunske cure, sve jebeno izgledaju, ali jedna mi ima neki đavolji osmijeh kojim me odmah privukla. Rekoh daj nju, ostale se kupe nazad u džip, ona ide sa mnom unutra. Na ulasku u stan dajem joj pare za sat vremena, kaže mi da ne voli anal i da se nada da to nije problem, rekoh nema problema curo, nisam ni tražio anal, sasvim mi je dosta osnovno. Sjeli za stol, malo popričali, desetak minuta, popili čašicu dvije votke, pitam je hoćemo li u spavaću. Čim smo ušli unutra, skinula je neki kaput koji je imala na sebi, a ispod njega samo gaćice, halteri i grudnjak. Pita me da li da se skine ili da ostavi koji komad. Rekoh možeš se skinuti. Cura jako lijepa, mršava (nisam u Ukrajini vidio niti jednu debelu, pa čak ni puniju - osim jedne maserke-voditeljice salona - o njoj kasnije), čvrste male sise, čvrsto dupe, sportsko, sve na njoj prirodno i skladno, a takve najviše volim. Crna kosa i skroz blago kose oči. Pitam je odakle je, kaže Tadžikistan, ima puno cura otamo u Ukrajini, uglavnom rade ovako nešto. Ona ima malog klinca i radi ovo oko godinu dana, završava večernju školu za kozmetičarku ali ne zna hoće li to raditi jer je ovo, jebiga, ipak puno isplativije. Uglavnom, vodili smo tako dosta ugodan razgovor cijelo vrijeme. Onda smo krenuli na akciju, u početku maženje, ljubljenje, uvukla se u krevet pored mene, počela me sama maziti i ljubiti, pa masirati, i kad mi se kurac malo dignuo, navukla mi kondom i počela pušiti (cure preko agencija neće pušiti bez kondoma - može se doplatiti kod dosta njih vjerojatno, ali iskreno nisam htio pokušavati, SPB-i nisu zajebancija), radi to odlično, sporo, lagano, sve super, ali kako mi pušenje s gumicom i nije neka sreća inače, kažem joj "ne moraš to uopće, samo dođi gore k meni". Penje se na mene i kreće polako, klasični cowgirl, pa reverse cowgirl, sve polako i onako, po PS-u :) Kaže mi nakon desetak minuta skakutanja "sorry ja sam fakat umorna jel možemo promijeniti poziciju". Nema problema, kažem, okrećemo se, prvo klasični misionarski, ljubim joj vrat i uši, pa joj dižem noge na ramena - ima mala na bedrima i podlakticama tetovažu tako da kad joj držiš noge rukama dok je jebeš, izgleda kao poklon (one mašnice, je li). Nakon nekih pola sata seksa, a već nije ostalo puno vremena (iako mi je bilo dosta teško svršiti, previše alkohola taj dan), rekoh okreni se na doggy. Svršio za par minuta, baš se lijepo zadovoljio, kad smo završili, ostalo nam je još pet-šest minuta prije nego ovaj dođe po nju, pitam je je li za još jednu votku. Kaže rado bi se otuširala ali ne zna stigne li. Kaže da pričekam malo, zove lika iz agencije, pita za minutu je li mi okej da ostane još pola sata, rekoh nema problema. Otuširala se kod mene, popili još čašicu dvije, pričali malo o životu, svemu. Na kraju kaže "eto, baš mi je ugodno bilo, ako me budeš tražio, radim od 11 do 4 ujutro".

Sve u svemu, jedno od boljih, korektnijih i konkretnijih iskustava. Cura je sve odradila perfektno profesionalno, a istovremeno je ostavila dojam kao da je sve ful prirodno i kao da se znamo sto godina. Jedino kaj mi je bilo ful žao što je narednih dana nikako nisam mogao dobiti - tražio sam je još dvije večeri, ali je obje večeri već bila zauzeta kad sam zvao :/ Čak sam, kad sam se vratio u Lavov iduće godine, pitao u toj agenciji opet za nju, ali rekli su mi da ne radi više za njih i da ne znaju gdje sad radi :/. To mi je bilo baš šteta, jer mi je cura ostavila jedan od najboljih dojmova općenito. I sve to, ako se dobro sjećam, sam platio nekih 270 hrvatskih vjeverica.

Sve u svemu, pun pogodak za prvu večer, a i otvorila mi je apetit za sljedećih par dana :)

Možda da šaljemo lokalnu ponudu na neko doškolovanje u Ukrajinu?
 
Lavov, 2018.

U Ukrajini sam bio poslovno, putovao sam avionom do Odesse, pa preko Kijeva do Lavova, a onda se vraćao nazad kroz Poljsku i Mađarsku autom. To mi je bilo jedno od dražih putovanja, probao sam masu cura u Ukrajini, Poljskoj i Mađarskoj, gdje je scena brutalno razvijena i da se naći stvarno svašta, ponude stvarno ne manjka. S obzirom na to da sam najzanimljivija iskustva imao u Lavovu, dijelim to s vama tu (a i tamo sam se najduže zadržao od svih gradova, bio sam 7-8 dana). Tko voli visoke i vitke, Ukrajinke su mu čista premija, stvarno zemlja prezgodnih žena. Mislim da će to potvrditi svatko tko je bio. Iznajmio sam veliki apartman u centru grada pa mi je bila savršena situacija za outcall. K tome sam bio nešto posebno napaljen, pa sam svaki dan probao barem jednu curu (a jedan dan čak njih tri, ali o tome kasnije). Bogu fala na izdašnim dnevnicama :)

Prvi dan sam se smjestio i partneri su me zvali van u restoran i na piće poslije. Dakle vratio sam se u apartman oko dva u noći prilično pijan, otvorio oglasnik, našao agenciju (ima dosta cura koje se mogu skupiti za male pare na ulici, ali to je ono... lutrija u najbolju ruku, a agencija ima puno i imaju široku lepezu cura) - fora je ta da se agenciji javiš preko Whatsappa i okvirno opišeš kakve cure tražiš, oni ti pošalju slike cura koje rade tu noć, ti odabereš jednu ili više i daš adresu. Za cca 20 minuta ti ispred stana dolazi džip iz kojeg iskače 5 cura, biraš koju vodiš sa sobom (ili više njih) i to je to. Kad uđete u stan, daš joj odmah pare, ona potvrdi agenciji da je primila, i auto se vraća po nju za točno sat vremena. S obzirom na to da je sat vremena komplet negdje oko 250-350 hrvatskih vjeverica u protuvrijednosti (ovisi o agenciji, curi, željama, itd), nisam iskreno ni pitao nude li pola sata.

Te prve večeri naručim crnku, napomenem da je bitno da govori engleski - natucam ruski, ali rekoh ako se da nać neka s kojom mogu onako pijan razgovarati, bilo bi idealno. Taman se u tih dvadeset minuta prije dolaska malo rastrijeznim, popijem kavu, par mineralnih, pripremim stol, bocu votke, pivo i vino u frižideru, ako cura više voli nešto od toga. Za točno 20 min stiže poruka "tu smo". Siđem dolje, iz džipa ispadaju četiri vrhunske cure, sve jebeno izgledaju, ali jedna mi ima neki đavolji osmijeh kojim me odmah privukla. Rekoh daj nju, ostale se kupe nazad u džip, ona ide sa mnom unutra. Na ulasku u stan dajem joj pare za sat vremena, kaže mi da ne voli anal i da se nada da to nije problem, rekoh nema problema curo, nisam ni tražio anal, sasvim mi je dosta osnovno. Sjeli za stol, malo popričali, desetak minuta, popili čašicu dvije votke, pitam je hoćemo li u spavaću. Čim smo ušli unutra, skinula je neki kaput koji je imala na sebi, a ispod njega samo gaćice, halteri i grudnjak. Pita me da li da se skine ili da ostavi koji komad. Rekoh možeš se skinuti. Cura jako lijepa, mršava (nisam u Ukrajini vidio niti jednu debelu, pa čak ni puniju - osim jedne maserke-voditeljice salona - o njoj kasnije), čvrste male sise, čvrsto dupe, sportsko, sve na njoj prirodno i skladno, a takve najviše volim. Crna kosa i skroz blago kose oči. Pitam je odakle je, kaže Tadžikistan, ima puno cura otamo u Ukrajini, uglavnom rade ovako nešto. Ona ima malog klinca i radi ovo oko godinu dana, završava večernju školu za kozmetičarku ali ne zna hoće li to raditi jer je ovo, jebiga, ipak puno isplativije. Uglavnom, vodili smo tako dosta ugodan razgovor cijelo vrijeme. Onda smo krenuli na akciju, u početku maženje, ljubljenje, uvukla se u krevet pored mene, počela me sama maziti i ljubiti, pa masirati, i kad mi se kurac malo dignuo, navukla mi kondom i počela pušiti (cure preko agencija neće pušiti bez kondoma - može se doplatiti kod dosta njih vjerojatno, ali iskreno nisam htio pokušavati, SPB-i nisu zajebancija), radi to odlično, sporo, lagano, sve super, ali kako mi pušenje s gumicom i nije neka sreća inače, kažem joj "ne moraš to uopće, samo dođi gore k meni". Penje se na mene i kreće polako, klasični cowgirl, pa reverse cowgirl, sve polako i onako, po PS-u :) Kaže mi nakon desetak minuta skakutanja "sorry ja sam fakat umorna jel možemo promijeniti poziciju". Nema problema, kažem, okrećemo se, prvo klasični misionarski, ljubim joj vrat i uši, pa joj dižem noge na ramena - ima mala na bedrima i podlakticama tetovažu tako da kad joj držiš noge rukama dok je jebeš, izgleda kao poklon (one mašnice, je li). Nakon nekih pola sata seksa, a već nije ostalo puno vremena (iako mi je bilo dosta teško svršiti, previše alkohola taj dan), rekoh okreni se na doggy. Svršio za par minuta, baš se lijepo zadovoljio, kad smo završili, ostalo nam je još pet-šest minuta prije nego ovaj dođe po nju, pitam je je li za još jednu votku. Kaže rado bi se otuširala ali ne zna stigne li. Kaže da pričekam malo, zove lika iz agencije, pita za minutu je li mi okej da ostane još pola sata, rekoh nema problema. Otuširala se kod mene, popili još čašicu dvije, pričali malo o životu, svemu. Na kraju kaže "eto, baš mi je ugodno bilo, ako me budeš tražio, radim od 11 do 4 ujutro".

Sve u svemu, jedno od boljih, korektnijih i konkretnijih iskustava. Cura je sve odradila perfektno profesionalno, a istovremeno je ostavila dojam kao da je sve ful prirodno i kao da se znamo sto godina. Jedino kaj mi je bilo ful žao što je narednih dana nikako nisam mogao dobiti - tražio sam je još dvije večeri, ali je obje večeri već bila zauzeta kad sam zvao :/ Čak sam, kad sam se vratio u Lavov iduće godine, pitao u toj agenciji opet za nju, ali rekli su mi da ne radi više za njih i da ne znaju gdje sad radi :/. To mi je bilo baš šteta, jer mi je cura ostavila jedan od najboljih dojmova općenito. I sve to, ako se dobro sjećam, sam platio nekih 270 hrvatskih vjeverica.

Sve u svemu, pun pogodak za prvu večer, a i otvorila mi je apetit za sljedećih par dana :)

Možda da šaljemo lokalnu ponudu na neko doškolovanje u Ukrajinu?
Pas mater , za te pare mogu u lijepoj našoj jebat samo bakugane ili stokilašice.
 
Lavov, 2018.

U Ukrajini sam bio poslovno, putovao sam avionom do Odesse, pa preko Kijeva do Lavova, a onda se vraćao nazad kroz Poljsku i Mađarsku autom. To mi je bilo jedno od dražih putovanja, probao sam masu cura u Ukrajini, Poljskoj i Mađarskoj, gdje je scena brutalno razvijena i da se naći stvarno svašta, ponude stvarno ne manjka. S obzirom na to da sam najzanimljivija iskustva imao u Lavovu, dijelim to s vama tu (a i tamo sam se najduže zadržao od svih gradova, bio sam 7-8 dana). Tko voli visoke i vitke, Ukrajinke su mu čista premija, stvarno zemlja prezgodnih žena. Mislim da će to potvrditi svatko tko je bio. Iznajmio sam veliki apartman u centru grada pa mi je bila savršena situacija za outcall. K tome sam bio nešto posebno napaljen, pa sam svaki dan probao barem jednu curu (a jedan dan čak njih tri, ali o tome kasnije). Bogu fala na izdašnim dnevnicama :)

Prvi dan sam se smjestio i partneri su me zvali van u restoran i na piće poslije. Dakle vratio sam se u apartman oko dva u noći prilično pijan, otvorio oglasnik, našao agenciju (ima dosta cura koje se mogu skupiti za male pare na ulici, ali to je ono... lutrija u najbolju ruku, a agencija ima puno i imaju široku lepezu cura) - fora je ta da se agenciji javiš preko Whatsappa i okvirno opišeš kakve cure tražiš, oni ti pošalju slike cura koje rade tu noć, ti odabereš jednu ili više i daš adresu. Za cca 20 minuta ti ispred stana dolazi džip iz kojeg iskače 5 cura, biraš koju vodiš sa sobom (ili više njih) i to je to. Kad uđete u stan, daš joj odmah pare, ona potvrdi agenciji da je primila, i auto se vraća po nju za točno sat vremena. S obzirom na to da je sat vremena komplet negdje oko 250-350 hrvatskih vjeverica u protuvrijednosti (ovisi o agenciji, curi, željama, itd), nisam iskreno ni pitao nude li pola sata.

Te prve večeri naručim crnku, napomenem da je bitno da govori engleski - natucam ruski, ali rekoh ako se da nać neka s kojom mogu onako pijan razgovarati, bilo bi idealno. Taman se u tih dvadeset minuta prije dolaska malo rastrijeznim, popijem kavu, par mineralnih, pripremim stol, bocu votke, pivo i vino u frižideru, ako cura više voli nešto od toga. Za točno 20 min stiže poruka "tu smo". Siđem dolje, iz džipa ispadaju četiri vrhunske cure, sve jebeno izgledaju, ali jedna mi ima neki đavolji osmijeh kojim me odmah privukla. Rekoh daj nju, ostale se kupe nazad u džip, ona ide sa mnom unutra. Na ulasku u stan dajem joj pare za sat vremena, kaže mi da ne voli anal i da se nada da to nije problem, rekoh nema problema curo, nisam ni tražio anal, sasvim mi je dosta osnovno. Sjeli za stol, malo popričali, desetak minuta, popili čašicu dvije votke, pitam je hoćemo li u spavaću. Čim smo ušli unutra, skinula je neki kaput koji je imala na sebi, a ispod njega samo gaćice, halteri i grudnjak. Pita me da li da se skine ili da ostavi koji komad. Rekoh možeš se skinuti. Cura jako lijepa, mršava (nisam u Ukrajini vidio niti jednu debelu, pa čak ni puniju - osim jedne maserke-voditeljice salona - o njoj kasnije), čvrste male sise, čvrsto dupe, sportsko, sve na njoj prirodno i skladno, a takve najviše volim. Crna kosa i skroz blago kose oči. Pitam je odakle je, kaže Tadžikistan, ima puno cura otamo u Ukrajini, uglavnom rade ovako nešto. Ona ima malog klinca i radi ovo oko godinu dana, završava večernju školu za kozmetičarku ali ne zna hoće li to raditi jer je ovo, jebiga, ipak puno isplativije. Uglavnom, vodili smo tako dosta ugodan razgovor cijelo vrijeme. Onda smo krenuli na akciju, u početku maženje, ljubljenje, uvukla se u krevet pored mene, počela me sama maziti i ljubiti, pa masirati, i kad mi se kurac malo dignuo, navukla mi kondom i počela pušiti (cure preko agencija neće pušiti bez kondoma - može se doplatiti kod dosta njih vjerojatno, ali iskreno nisam htio pokušavati, SPB-i nisu zajebancija), radi to odlično, sporo, lagano, sve super, ali kako mi pušenje s gumicom i nije neka sreća inače, kažem joj "ne moraš to uopće, samo dođi gore k meni". Penje se na mene i kreće polako, klasični cowgirl, pa reverse cowgirl, sve polako i onako, po PS-u :) Kaže mi nakon desetak minuta skakutanja "sorry ja sam fakat umorna jel možemo promijeniti poziciju". Nema problema, kažem, okrećemo se, prvo klasični misionarski, ljubim joj vrat i uši, pa joj dižem noge na ramena - ima mala na bedrima i podlakticama tetovažu tako da kad joj držiš noge rukama dok je jebeš, izgleda kao poklon (one mašnice, je li). Nakon nekih pola sata seksa, a već nije ostalo puno vremena (iako mi je bilo dosta teško svršiti, previše alkohola taj dan), rekoh okreni se na doggy. Svršio za par minuta, baš se lijepo zadovoljio, kad smo završili, ostalo nam je još pet-šest minuta prije nego ovaj dođe po nju, pitam je je li za još jednu votku. Kaže rado bi se otuširala ali ne zna stigne li. Kaže da pričekam malo, zove lika iz agencije, pita za minutu je li mi okej da ostane još pola sata, rekoh nema problema. Otuširala se kod mene, popili još čašicu dvije, pričali malo o životu, svemu. Na kraju kaže "eto, baš mi je ugodno bilo, ako me budeš tražio, radim od 11 do 4 ujutro".

Sve u svemu, jedno od boljih, korektnijih i konkretnijih iskustava. Cura je sve odradila perfektno profesionalno, a istovremeno je ostavila dojam kao da je sve ful prirodno i kao da se znamo sto godina. Jedino kaj mi je bilo ful žao što je narednih dana nikako nisam mogao dobiti - tražio sam je još dvije večeri, ali je obje večeri već bila zauzeta kad sam zvao :/ Čak sam, kad sam se vratio u Lavov iduće godine, pitao u toj agenciji opet za nju, ali rekli su mi da ne radi više za njih i da ne znaju gdje sad radi :/. To mi je bilo baš šteta, jer mi je cura ostavila jedan od najboljih dojmova općenito. I sve to, ako se dobro sjećam, sam platio nekih 270 hrvatskih vjeverica.

Sve u svemu, pun pogodak za prvu večer, a i otvorila mi je apetit za sljedećih par dana :)

Možda da šaljemo lokalnu ponudu na neko doškolovanje u Ukrajinu?
Vrhunsko iskustvo,a i odlicna recenzija..
Neki moji poznati koji su zivjeli u Ukrajini isto kazu da je izbor vrhunski,samo da cijene vise nisu ni blizu ovima koje ti navodis..
 
Vrhunsko iskustvo,a i odlicna recenzija..
Neki moji poznati koji su zivjeli u Ukrajini isto kazu da je izbor vrhunski,samo da cijene vise nisu ni blizu ovima koje ti navodis..
Ovo je bilo prije tri godine, ne znam da su mogle baš nešto drastično skočiti, ali vjerujem da su otišle gore. Tako je i ovdje kod nas.
 
Lavov, 2018. Dan drugi, dio prvi.

Nakon odlične prve večeri s Tadžikistankom, u drugi dan sam uletio poletno i pun energije, ne samo zbog dobrog seksa, nego i zato što taj dan nisam imao posla - partneri su radili, ja sam bio slobodan cijeli dan da istražujem Lavov (nije mi bio prvi put u tom gradu, bio sam dva-tri puta, ali uvijek na dan ili dva) pa sam se odlučio posvetiti lavovskoj seks sceni. Otvorio internet i krenuo pretražiti malo iskustva, forume, lokalnu ponudu i sve što se da naći u gradu i okolici. I tako sam našao desetak salona za masažu, tri elitna i nekoliko običnih, par seks klubova i nekoliko agencija preko kojih se može naručiti cure.

S obzirom da volim započeti dan dobrom masažom (ili kompletom, kako već krene), naručio sam se u salon za masažu s najboljim ocjenama (https://eva-erotic.lviv.ua/en/) i uzeo neki njihov paket koji podrazumijeva sve - ljubljenje, oralni u oba smjera, neograničen broj svršavanja, tuširanje s curom, itd. S obzirom da na forumima ima stvarno puno pozitivnih iskustava, rekoh hajde da probam. Samo da napomenem, dobra erotska masaža je svugdje u Ukrajini skuplja od seksa, pogotovo u tim salonima, klubovima. Već je tad cijena bila dosta visoka - sjećam se da sam plaćao oko 400-500 vjeverica samo za masažu (dok si za seks mogao proći i ispod tristo).

Salon je u samom centru, u staroj jezgri grada. Prostor stvarno nije ništa posebno, izgleda kao jeftini bordel, samo su napravili okej web-stranicu pa izgleda kao da je ne znam što. Uđem unutra i išetaju ispred mene četiri cure (to je standard u Ukrajini, cure stanu u špalir i ti biraš koju hoćeš). Odaberem mladu plavušu s tijelom sportašice i savršeno čvrstim sisama. Cura je izgledala kao da nema više od dvadeset i kao da se cijeli život bavila sportom, visoka (dao bih joj oko 175 cm), čvrsta, utegnuta, s fantastičnim dupetom i čvrstim sisama (2/3, ne prevelike, ali taman da joj pašu na tijelo). Uđemo u prostor, popijemo na brzinu čašu šampanjca - mislio sam da će taj dio biti ugodniji, ali cura ne zna beknuti engleski pa mi je to bilo bezveze, niti jedno iskustvo mi nije pravo ako se ne možemo sporazumjeti, ali ajde - i krene masaža. Masaža skroz korektna, masirala mi je leđa oko 20 minuta, fino me izmasirala, body to body, potpuno gola, potpuno nauljena, i s finim, mirisnim uljem (za razliku od jeftinog J&J-a koji dobiješ u 99% zagrebačkih salona). Okrenuo sam se i krenula me masirati s prednje strane. E tu je cura bila jebena bombetina - dakle to nisam doživio nikad i nigdje drugdje. Dakle toliko me napalila da sam prvi (i jedini) put lizao curi koju plaćam pičku. Čučnula je iznad mene i guzom i pičkom me draškala po cijelom tijelu od jaja do lica. Onda mi je lagano twerkala iznad face dok je simulirala pozu 69 - tako mi je dobro drkala da sam imao dojam kao da mi ga puši (iskusniji ovdje će znati na što mislim), nisam mogao odoljeti i počeo sam joj lizati pičku. I tako smo dobrih desetak minuta proveli u toj pozi uz neke manje izmjene. Nakon toga, malo se vidjelo da joj se više baš ne da, pa je napravila nešto što me natjeralo da svršim za par minuta, i što nisam doživio nikad, ni prije ni poslije - popela se na mene tako da izgleda kao u cowgirl pozi, primila kurac s obje ruke i simulirala kao da se nabija na njega, s tim da ga je rukama pritiskala između svojih guzova koje je naprčila iza i drkala mi guzovima i rukama. Kad sam svršio, kao trebali smo skupa pod tuš, ali vidio sam da joj se ne da prolaziti kroz sve to pa sam joj pokazao da se slobodno istušira bez mene. Ja sam u međuvremenu popio čašu-dvije šampanjca (koji je bio dosta jeftin i treš, ali nema veze). Kad se ona istuširala, otišao sam i ja pod tuš. I iako mi je ostalo još pola sata vremena i mogao sam je tražiti masažu još jednu ili drkanje, nije mi se dalo smarati je, pa sam se oprostio i otišao.

Iskustvo: 3,5/5

E sad, zašto tako niska ocjena kad je masaža bila dobra a drkanje jedno od najboljih uopće, ako ne i najbolje? Zbog komunikacije. Tipa, ono što mi je fakat bitno je komunikacija. Cura je sve odradila perfektno, ali ja vam ne mogu opisati koliko mi smeta kad se baš jako vidi da odrađuje, dakle negdje već nakon pola sata, ako nisi brzo svršio, vidiš da je razočarana što nisi i da će napraviti sve da što prije svršiš. To mi je grozno inače. Iako je ova kompenzirala vještinom, to mi je baš turn-off. Mislim, znam ja da je to jeben posao i naporan, ali platio sam pun kurac vjeverica za to iskustvo i mislim da je minimum koji očekujem barem lažni entuzijazam.

Jedan ogroman plus za curu je sljedeći: većina cura koja radi body-to-body ne zna kako to izvesti kako spada ako nemaju sise. Ova nema sise ali je naučila raditi onim što ima. Za to, svaka čast.
 
@Plovak1990 zanimljivo, imaš li kakvu preporuku za :
jug Srbije, Rumunjska, Bugarska, Turska, Grčka ?
Nešto u ovom stilu masaže, u Rumunjskoj sam bio u njihovim stanovima, razočaran....
Hvala.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh