Independent vs Agency

hornylaura

New member
Znači, kako i sam naslov kaže, u čemu je razlika između onih na EGE koje su independent i onih koje rade preko agencije.
Znam za podjelu zarade, ali mene zanima kao korisnika.
Zašto jedne da, a druge eventualno ne?
 
Osobno izbjegavam agencije u širokom luku, pogotovo koje imaju ukrajinski, ruski i ciparski broj, independent ti je kolosjek, uglavnom neke ženske se znaju predstavit da su independent ali su agencija ili pimp, uz iskustvo skužiš s kim pričaš, pimpom ili ženskom, ugl javljam se ženskama koje su indenpendent pa vidim s kim pričam
 
Agencije ni slučajno u Hrvatskoj,SO3 je prilično dobro objasnija zašto.Ja san puno puta ima susrete sa curama koje rade za agencije,i daleko su najbolje po meni,ali moraš pazit da je agencija legitimna i ispravna..Ove agencije koje su u Hrvatskoj na EGE ukucaš na google uopće ne izlaze u tražilici..
 
Vidio sam već negdje da je netko napisao da agencije izbjegavati, pa sam zato i pitao.
No, moje iskustvo je s agencijom puno bolje (istina, na bazi dvije cure, ali ipak :D)
Prva koju sam probao je bila independent i ispala totalna katastrofa. Sljedeći dan jedan bonbončić kojoj je pisalo agency, ali nisam tad obračao pažnju, a i dopisivao sam se s njom, a ne agentom (barem tako mislim). Broj u oglasu je bio australski, sad je promijenila grad, broj je i dalje australski, ali drugi.
 
Vidio sam već negdje da je netko napisao da agencije izbjegavati, pa sam zato i pitao.
No, moje iskustvo je s agencijom puno bolje (istina, na bazi dvije cure, ali ipak :D)
Prva koju sam probao je bila independent i ispala totalna katastrofa. Sljedeći dan jedan bonbončić kojoj je pisalo agency, ali nisam tad obračao pažnju, a i dopisivao sam se s njom, a ne agentom (barem tako mislim). Broj u oglasu je bio australski, sad je promijenila grad, broj je i dalje australski, ali drugi.
Ja neman nikakvo iskustvo s agencijama u Hrvatskoj,ali su mi najbolja iskustva s curama preko agencije kako san i napisa.Kad trazim curu koja je independent trazim vecinom da napise nesto o sebi,biografija da je popunjena,to jest da napise par rici o sebi itd itd..Takoder slike da budu normalne(vecinom mozes vidit koje slike su laznjaci)..
 
Nezavisne cure rade jeftinije, bolje, ostave više vremena za klijenta.
Preko agencije to je industrija, točno u minutu, mehanički odnos, a skuplja cijena. Nekad agencija ni ne zna kod koje cure te šalje, ne bude cura sa slika iz oglasa, a radi koje si zvao.

Osnovna razlika je cijena!
Npr. ovo ljeto bio sam s vrhunskom atraktivnom nezavisnom curom. Dogovorili smo se 120 Eura, pao je oral i odnos i poslije se sama ponudila da me izmasira. Bio sam preko sat vremena. Agencija bi za to tražila najmanje 200, najčešće 250 Eura.
Drugi put smo ponovili za iste novce i otišli poslije na cugu, prošetali po gradu, cca 2,5h druženja.
Treći put za 120 eura smo se družili dobra 3 h u njenom stanu.

E sad, ono što je primjetno da su agencije počele objavljivat oglase da je inependent cura, a u stvari agencija komunicira s tobom. Otkrivaju ih profesionalne slike, tepanje u porukama, dear, honey, i slično, i ne spuštaju cijenu ispod 130 Eura.
Znaju da mi izbjegavamo agencije pa se prilagođavaju.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh