Gdje u Zagrebu ševiti? Fukodromi/Apartmani

Gipsy

New member
Ako mi netko može pomoći.
Doma sam u Trokutu u Novom Zagrebu. Nedavno sam upoznao jednu curu i imamo problem s prostorom. Pošto se ne možemo ševiti niti kod nje niti kod mene htio bi ju s autom otpeljat na neko mjesto gdje nema nikoga i gdje je mračno. Znate li neko mjesto da je blizu i da je stvarno sigurno za sex u autu :)
 
Ako mi netko može pomoći.
Doma sam u Trokutu u Novom Zagrebu. Nedavno sam upoznao jednu curu i imamo problem s prostorom. Pošto se ne možemo ševiti niti kod nje niti kod mene htio bi ju s autom otpeljat na neko mjesto gdje nema nikoga i gdje je mračno. Znate li neko mjesto da je blizu i da je stvarno sigurno za sex u autu :)
Ako si doma u Trokutu onda se autom zaletiš prema Lučkom i skreneš u kanal Sava-Odra. To je oduvijek bio pravi fukodrom i raj za jebače.
 
Ako mi netko može pomoći.
Doma sam u Trokutu u Novom Zagrebu. Nedavno sam upoznao jednu curu i imamo problem s prostorom. Pošto se ne možemo ševiti niti kod nje niti kod mene htio bi ju s autom otpeljat na neko mjesto gdje nema nikoga i gdje je mračno. Znate li neko mjesto da je blizu i da je stvarno sigurno za sex u autu :)
Zatamni šajbe na autu!
 
Meridijan
Zrina
altis..
Saz .

Ili u oglasniku ..
Imas za 200kn ..4 sata .
Uredne i klimatizirane sobe ..
Tus..
I sve ..
I jebete se ko ljudi ..
Doba seve u auto je proslo..
 
Pozdrav jebači, baš gledam neke dnevne sobe po Zg, i sve što zovem je zauzeto, dosta mi je jebanja u autu, jel imate kakvu preporuku za sobu ili apartman.hvala
 
Par minuta od Lisinskog, odnosno Palače pravde, odlične sobe za dnevni odmor u cijeni od 200 ili 250 kn, ne znam točno. Imaju svoju stranicu na Fejsu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh