Gdje naći žensku osobu za ostvariti ozbiljni findom scenarij

submissivnipas

New member
Sve zainteresirane žene s kojima sam komunicirao, nekako vide samo "fin" u findom. Zaborave onaj dominantni dio zbog kojeg stvar funkcionira...

Već neko vrijeme mi se po glavi mota fantazija da me Dominantna žena prisili da dignem jedan od onih lihvarskih kredita. Ferratum ili CashExpert ili nešto slično...

Ne veliki, nekoliko tisuća, dovoljno da me ostavi sa mjesečnom ratom od 2000-2500kn.

Tako da mogu preživjeti, ali jedva...

Danas me jedna cura koja se činila obećavajuće, tražila da joj uplatim 200kn preko airchasha, prije nego mi pošalje adresu, da bude sigurna da sam ozbiljan.

Nakon uplate me blokirala...
 
Na žalost findom je uglavnom samo način, kako neke mlade cure dođu do novca. Ja sam domina skoro deset godina, dosada sam srela samo jednog dečka, koji je tvrdio da mu je findom fetiš, no kada smo se trebali naći na kavi, od njega samo izgovori ... te ga je stid, te nema vremena te radi ovo on treće.

Da, dominantni dio zbog kojeg stvar funkcionira - trebaš se obratit submisivnoj osobi barem jednom na dan, vidjet dali je ok, dati zadatke, popričat, vidjet se tokom vikenda i slično.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh