FKK plaze/kampovi Hrvatska

infoOs

New member
Pozdrav svima!
Novi sam na forumu (duze ga pratim, ali se nisam registrirao prije).
Imam pitanje u vezi FKK kampova/plaza u Hrvatskoj.
Cura i ja tijekom ljetovanja (blizina Zadra) odemo na "divlje" tj. napustene plaze gdje smo vidjeli da ima par ljudi koji se goli kupaju, pa smo se i mi odlucili na isto. Sad, zanima nas gdje ima striktno FKK podrucje. Gledamo po netu, ali to su sve sluzbene stranice, clanci ili kako ih nazvati, bez iskustva osoba koje su bile na istima. Htjeli bi cuti vasa misljenja i iskustva. Sto su tocno FKK kampovi, treba li nasa oprema (satori, itd) ili ima osiguran smjestaj? FKK, kojih ima jos u blizini Zadra buduci da tamo imamo nas smjestaj. Koje su jos u toj okolici ili do Zadra ili malo prema Biogradu, Sibeniku, jer nam se ne da voziti skroz na jug...
Postoje li stranice gdje se moze bookirati smjestaj za FKK kamp ili nesto slicno tome?
Cijenili bi vase misljenje, vas koji ste bili i koji idete na takva mjesta. Ne zanimaju nas price, mi smo culi, bio je susjed Pero, kaze da je to top... znaci, zanimaju nas bas iskustva ljudi koji prakticiraju taj naci ljetovanja. Unaprijed hvala :)
 
Ims koliko zelis
Pozdrav svima!
Novi sam na forumu (duze ga pratim, ali se nisam registrirao prije).
Imam pitanje u vezi FKK kampova/plaza u Hrvatskoj.
Cura i ja tijekom ljetovanja (blizina Zadra) odemo na "divlje" tj. napustene plaze gdje smo vidjeli da ima par ljudi koji se goli kupaju, pa smo se i mi odlucili na isto. Sad, zanima nas gdje ima striktno FKK podrucje. Gledamo po netu, ali to su sve sluzbene stranice, clanci ili kako ih nazvati, bez iskustva osoba koje su bile na istima. Htjeli bi cuti vasa misljenja i iskustva. Sto su tocno FKK kampovi, treba li nasa oprema (satori, itd) ili ima osiguran smjestaj? FKK, kojih ima jos u blizini Zadra buduci da tamo imamo nas smjestaj. Koje su jos u toj okolici ili do Zadra ili malo prema Biogradu, Sibeniku, jer nam se ne da voziti skroz na jug...
Postoje li stranice gdje se moze bookirati smjestaj za FKK kamp ili nesto slicno tome?
Cijenili bi vase misljenje, vas koji ste bili i koji idete na takva mjesta. Ne zanimaju nas price, mi smo culi, bio je susjed Pero, kaze da je to top... znaci, zanimaju nas bas iskustva ljudi koji prakticiraju taj naci ljetovanja
 
Imas u Istri koliko zelis kampova samo malo proguglaj ja sam bio prosle godine u Rovinju i na Punta Kriza plaza vrijedi otic ako nista drugo pogledat malo za ostalo ako zelite mozemo razmijeniti brojeve i sve vam objasnim ja sam nudista i stalno po kampovima i. Plazma takvim hodam ljep pozdrav
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh