Birtijaške čakule

Niti jedna udruga za zivotinje ni od grada ni od drzave nije dobila niti jednu kunu, ikada... Sce je iz nasih dzepova, iz donacija. Moze biti sram svakoga tko zaokruzi te zlocince
Hajde, hajde, daj si malo truda i istraži po službenim stranicama koliko je su ti mlatimudani dobili i ove godine i od države i od županije i od grada
 
I ovo sto ja radim je da se razumijemo posao grada Zagreba, odnosno pokojnog kriminalca... Duguje mi nekoliko desetaka tisuca kn
Klasični primjer hrvatskog jala. Pljuni čovjeka pa neka se on briše, i kad sve to prođe nitko ne postavlja pitanje onog tko je pljunio i ako je to učinio bez argumentacije. Luka Oman i ti ste sigurno iz svojih novčanika platiti i izgradili Dumovec. Trebalo je i onom tko im ga je dao na upravljanje odsjeći ruku
 
Klasični primjer hrvatskog jala. Pljuni čovjeka pa neka se on briše, i kad sve to prođe nitko ne postavlja pitanje onog tko je pljunio i ako je to učinio bez argumentacije. Luka Oman i ti ste sigurno iz svojih novčanika platiti i izgradili Dumovec. Trebalo je i onom tko im ga je dao na upravljanje odsjeći ruku
Ja ne mogu biti jalna na te crvice koji su dogmizali u moj grad... Ako je jal lopova nazvati lopovom, covjeka koji nije odgovarao za svoja djela samo zato sto je umro, onda smo daleko kao drustvo dogurali😂Pitajte se zasto sav normalan mladi svijet odlazi iz ove zemlje... Kao sto bi rekao Balasevic"Mogli smo biti giganti, a sad smo samo migranti"u svojoj drzavi, u svom gradu...
 
Ja ne mogu biti jalna na te crvice koji su dogmizali u moj grad... Ako je jal lopova nazvati lopovom, covjeka koji nije odgovarao za svoja djela samo zato sto je umro, onda smo daleko kao drustvo dogurali😂Pitajte se zasto sav normalan mladi svijet odlazi iz ove zemlje... Kao sto bi rekao Balasevic"Mogli smo biti giganti, a sad smo samo migranti"u svojoj drzavi, u svom gradu...
Hajde se ugledajte npr na grad Porec koji jedini ima u ovoj zemlji skloniste za macke... I to skloniste, ne rupu za pranje love.
 
Ja ne mogu biti jalna na te crvice koji su dogmizali u moj grad... Ako je jal lopova nazvati lopovom, covjeka koji nije odgovarao za svoja djela samo zato sto je umro, onda smo daleko kao drustvo dogurali😂Pitajte se zasto sav normalan mladi svijet odlazi iz ove zemlje... Kao sto bi rekao Balasevic"Mogli smo biti giganti, a sad smo samo migranti"u svojoj drzavi, u svom gradu...
Vidiš po tvojim riječima siguran sam da si dijete upravo tih dotepenaca, jer meni koji sam došao u ovaj grad niti jedan purger nije nikad, ali baš nikad rekao da sam dotepenec ili bilo što pogrdno, ali vi čiji su roditelji dotepli se u ovaj grad samo vi možete biti tako zli i jalni. I koliko god se vi pjenili ovaj grad čine i ljudi koji nisu dubokih korijena u ZG i definitivno čine i činit će ovaj grad gradom različitosti.
 
Vidiš po tvojim riječima siguran sam da si dijete upravo tih dotepenaca, jer meni koji sam došao u ovaj grad niti jedan purger nije nikad, ali baš nikad rekao da sam dotepenec ili bilo što pogrdno, ali vi čiji su roditelji dotepli se u ovaj grad samo vi možete biti tako zli i jalni. I koliko god se vi pjenili ovaj grad čine i ljudi koji nisu dubokih korijena u ZG i definitivno čine i činit će ovaj grad gradom različitosti.
Nisam dijete dotepenaca, unuka sam... Ali kako drugacije nazvati ljude koji nisu imali sto pokrasti u svom selu pa su dosli u moj grad😂Lopovi, tu svaka prica staje. Brate mili, u kojoj zemlji osim Srbiji i Bosni si sa tim optuznicama vani?
 
... A i to da je od Zagreba napravio metropolu moze reci samo netko tko nije napustio Kozari puteve jos do sad....
Zagreb jeste srednjeeuropski grad, mogao bi biti bolji sigurno, ali je i čist i uređen a to u vezi Kozari puta i Kozari Bokova okači mačku o rep. Ipak sam za razliku od tebe obišao i vidio svijeta i velegrada koji su i prljaviji i smrdljiviji od ZG
 
Nisam dijete dotepenaca, unuka sam... Ali kako drugacije nazvati ljude koji nisu imali sto pokrasti u svom selu pa su dosli u moj grad😂Lopovi, tu svaka prica staje. Brate mili, u kojoj zemlji osim Srbiji i Bosni si sa tim optuznicama vani?
Ja postujem ljude koji rade, ne mogu ljude koji kradu... Ni moji roditelji nisu krali.. Tako da ni ja nisam odgajana u lopovskom duhu
 
Uglavnom, zao mi ih je na neki nacin.. Mora da je tezak zivot bio u tim selima, kad su stekli toliku ambiciju i kleptomaniju
Nitko se ne rađa ni kao lopov a ni kao zao, lopov se postaje kad se ukaže prilika a ima se manjak svijesti o tome što je dobro a što ne. Sad nije mi jasno kako se postaje zao a ti si zla samo ne znam ni zašto ni kako si to postala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh