Birtijaške čakule

Znam,ali meni je fakat smiješna ta priča
Otmice,ljudi,špijuniranje a realno mislim da je samo pretjerivanje od osobe koja je prije nekog vremena imala takve oglase da ne znaš jel se netko ruga ili može biti tako lud
A šta si očekivao frende? Da će tamo biti docentica sa katedre za jezik, jezikoslovlje i književnost? Nemoj se ničemu čuditi ovo je svijet s one strane normalnog.🤣🤣🤣
 
taj slučaj ne mogu komentirati jer teško je komentirati forumaške otmice pošto ne poznam protagoniste ali otmica je ozbiljna stvar, čudna priča svakako
 
A šta si očekivao frende? Da će tamo biti docentica sa katedre za jezik, jezikoslovlje i književnost? Nemoj se ničemu čuditi ovo je svijet s one strane normalnog.🤣🤣🤣
Jest, ali zasto djevojka koja se bavi tim poslom ne bi mogla biti obrazovana? Veliki broj tih zena ima posao i obitelj i nikada ne bi rekli da se time bavi.. Realno, bolje i da se time bavi profesionalno nego da je drpaju za cigarete kao sto citam na temi Vz i okolica... Da me poznajes privatno nikad ne bi rekao da sam se time bavila
 
Jest, ali zasto djevojka koja se bavi tim poslom ne bi mogla biti obrazovana? Veliki broj tih zena ima posao i obitelj i nikada ne bi rekli da se time bavi.. Realno, bolje i da se time bavi profesionalno nego da je drpaju za cigarete kao sto citam na temi Vz i okolica... Da me poznajes privatno nikad ne bi rekao da sam se time bavila
e sad iz krajnosti u krajnost, ja vjerujem da u tom poslu ima šarolikog društva
 
Jest, ali zasto djevojka koja se bavi tim poslom ne bi mogla biti obrazovana? Veliki broj tih zena ima posao i obitelj i nikada ne bi rekli da se time bavi.. Realno, bolje i da se time bavi profesionalno nego da je drpaju za cigarete kao sto citam na temi Vz i okolica... Da me poznajes privatno nikad ne bi rekao da sam se time bavila
a po čemu se inače vidi kad se cura s tim bavi??
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh