Dominacija

Svejedno, nemam namjere ići ako se ne želi javiti na telefon prije susreta. Koje su to sada fore da se ne želi javiti na poziv. Kako onda mogu znati je li uopće žensko ili je riječ o nekom pederu iz maminog podruma. Kakva je to domina koja se boji glasa preko telefona?
Uostalom, ne volim taj tip domina gdje se ona ne voli jebati. Mene zanima neka dominantno napaljivo-maštovito-divlja žena, koja me prvo isprovocira, a onda je nakon toga ja pošteno (ako treba i divljački) izjebem kao reakcija na njenu provokaciju.
Npr. sveže me za krevet i radi striptiz i pokaživa meni bespomoćnome pičkicu. Širi pičkicu sa prstima meni par cm od očiju, tako da se napalim kao budala. A onda ona počne divljački se nabadati na moju kurčinu, guši me za vrat sa obje ruke dok se nabada na mene. Nakon nekog vremena odveže mi ruke ...
Prijatelju ovo ti je više kao sex sa roleplayom di te malo teasa. Volim i ja to, ali to nećeš naći kod prave domine. Ona je tu da te izdominira u granicama koje dogovorite, a ne da te napaljuje i ispunjava želje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh