Dominacija tehnički problem sa temom

devas031

Active member
Pozdrav, ne znam jesam li jedini koji ne može otvoriti zadnju stranicu na temi Dominacija? Dakle meni je trenutno zadnja 44-a, a mogu otvoriti 43-u. Kada želim otvoriti 44-u izbaci mi prvu stranicu.
 
Nisi jedini. Isto se dešava na mnogim temama.

Pretpostavljam da postoje obrisane poruke (koje nisu stvarno izbrisane, nego samo kao takve označene), a server računa broj stranica uzimajući u obzir sve poruke. One označene kao obrisane ne prikaže i onda fale poruke za popuniti zadnju stranicu. Softwerski bug.
Nagađam samo što je uzrok. Ali da, dešava se.
 
Pozdrav, ne znam jesam li jedini koji ne može otvoriti zadnju stranicu na temi Dominacija? Dakle meni je trenutno zadnja 44-a, a mogu otvoriti 43-u. Kada želim otvoriti 44-u izbaci mi prvu stranicu.
Mislim da je to zato što je admin izbrisao zadnju poruku, na toj temi foruma (koja je bila prva poruka na toj zadnjoj stranici), od onih idiota koji svaki dan zatrpaju cijeli forum sa nekim linkovima za svoje stranice, pa te onda sustav stalno vrača na početnu stranu, kada hočeš iči za zadnju stranicu, koja je izbrisana. Neznam dali sam bio razumljiv, ali mislim da su idioti koji svaki dan zatrpavaju forum , na svakoj temi, dosta utjecali na kvalitetu foruma. Admini bi trebali brže reagirati da izbrišu te linkove i blokiraju takve članove.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh