Domina Stella

Mrš ljigavče.Ko ima fejk profil?Ti si lažov,muljator i prevarant.Na svim forumima si prisutan i samo crniš svakoga di stigneš.Da sam na tvom mjestu zabila bi glavu u pijesak i ne pisala više ništa,ali ti nemaš ni obraza ni to napravit.Dođi kod mene na 5 minuta da ti besplatno nabijem dildo usta i zabijem ti petu od 20cm u guzicu dok te izbacujem na ulicu golog.Ne stavljaj me u usta gnjido ušljiva uopće jel ti jasno?Polomit ću ti sve kosti besplatno ako me još jednom spomeneš idiote.
Bravo Stella
 
Ima novosti?


 
Ima novosti?


Mislin da je ovo zagrebacka stella koja trazi da je zapratis na only fansu, trazi da se prvo nadete i potrosis 100 eura unaprijed i onda jos 200-300 za seansu. Ako ne ispunis sve, kucka te samo blokira
 
Mislin da je ovo zagrebacka stella koja trazi da je zapratis na only fansu, trazi da se prvo nadete i potrosis 100 eura unaprijed i onda jos 200-300 za seansu. Ako ne ispunis sve, kucka te samo blokira
Ma nemojte nasjedati na takve gluposti. To su obicne sponzoruse ili lazni profili kaj samo hoceju cicat lovu.
 
Zagrebačka Domina Stela nije lažni profil, bio sam nekoliko puta kod nje, nije tražila ništa unaprijed, čak ju nisam ni pratio na OF, doduše to je bilo prije 2 godine, možda je sad drugačije.

Cura za moj pojam izgleda savršeno i stvarno uživa u tome što radi što je meni vrlo bitno.

recimo da joj je jedina mana zbog koje sam u stvari i prestao odlaziti k njoj to što ne dozvoljava skoro pa nikakav fizički kontakt
 
Zagrebačka Domina Stela nije lažni profil, bio sam nekoliko puta kod nje, nije tražila ništa unaprijed, čak ju nisam ni pratio na OF, doduše to je bilo prije 2 godine, možda je sad drugačije.

Cura za moj pojam izgleda savršeno i stvarno uživa u tome što radi što je meni vrlo bitno.

recimo da joj je jedina mana zbog koje sam u stvari i prestao odlaziti k njoj to što ne dozvoljava skoro pa nikakav fizički kontakt
Kaj te onda preko Bluetooth bičevala😂
 
Ovako ljudi, nisam fejk Stela profil i nemam nikakv interes braniti je. Imao sam je prilike upoznati i osjecam da moram stati na njenu stranu, ruzno je da je pljujete, a ne znate je. Sto se tice izgleda, cura je top. Vrhunski izgled, jako puno ulaze u sebe, tu nema dileme. Profil je pravi, cura je stvarna. Vrlo je neposredna i direktna, ne mulja. Ako si ozbiljan, lako ces sklopiti dogovor, kojega se i drzi. Meni se zaista svidjela kao osoba, nisam bio na seansi, jer sam trazio u to vrijeme trajniji odnos. Sve sam s njom ovako iskomunicirao, nije bilo nikakvih problema, zezancija i izmjenjivanje misljenjai iskustava. Skroz je normalna i razumna. Tako da se ne bih slozio sa nekim kolegama iz ove grupe, jer jednostavno ne stoje te stvari koje su rekli. Nemojte pljuvati po curi jer to ne zasluzuje.
Tatatatiraaaa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh