Domina Stella

Kad sam bio na odmoru u Splitu ljeto 2019 bio sam kod nje na sat vremena, savršena je odličan footjob, stopala savršena i ona je jako pristupačna za svaku pohvalu.
 
Bio sam ja pred jedno dvije godine. Iskreno nisam bas bio pre zadovoljan. Od opreme skoro nista. Dildo, bic, povodac i to je to. Polu zainteresirana, ok to moze biti da je bio kao dio igre posto je domina pa kao nije zainteresitana za roba. Onda u sred seanse javljanje i dogovaranje termina. Kukanje kako je odjebala za tu vecer neke jer mora na pedikuru.

Stan uredan, higijena mi se cini ok, cura je dobra u tijelu, lice ok, nista za past na dupe prosjek.

Sve u svemu dobar materijal za dominu ali nezainteresiranost, neposvecenost i gotovo nista opreme je dalo ukupan los dojam.

Kazem to je bilo pred 2 godine. Kakva je danas ne mogu reci.
 
Misljenje je kao guzica, svako ga ima.

Procitaj moj post sa razumjevanjem jos jednom pa ces isto tako vidjeti sta sam napisao.

Da je tijelo dobro, a u licu je MENI prosjecna. Znaci to sta je zbog ponude pojedincima pao standard to ne znaci da cim nije gabor da je ljepotica.

Ne, nisam ocekivao kavu, nije poanta toga. Ali vrlo je velika razlika izmedu stava domine i nekoga tko nije zainteresiran. Meni se bas ne dize dok razgovara sa drugim klijentima u sred seanse i dogovara iduce termine.

Sta se tice starih odrona po zagrebu, kod takvih ni ne idem jer nisam ocajan, a isto tako ne usporedujem dominu po konkurenciji nego po odradenom poslu. Odi malo po europi kod pro domina pa onda usporeduj.

Takoder napisao sam da sam bio pred 2 godine i da tada nije imala opreme skoro nista ili je bit ce sakrila kad sam ja dosao. Ako sad ima ocito je kupila u tih 2 godine.

Kazem procitaj moj post sa razumjevanjem pa onda reci da sam zlocesti komentator koji crni cure.

Zelim ti od srca da odes kod prave pro domine pa da vidis kako to izgleda. Mozda je danas to i Stela, ali pred 2 godine kada sam ja bio, ni blizu. ;)
 
Ne,fala lipa kao što sam i rekao dominacija me ne zanima,ali očito i ti ne čitaš s razumijevanjem.Kod Stelle sam već mjesecima na foot fetishu i uvik je imala nešto opreme,možda ne ko danas ali ne i kako si ti rekao,znači ništa.Zašto je s tobom nije upotrijebila,ne znam,možda nisi bio dovoljno jasan jer znam da radi blažu i hard dominaciju,e sad valjda to treba i iskomunicirati na početku.Ja sam joj odmah rekao da mi je to prvi i zadnji put i da samo želim probati,da ne želim batine ni ništa jače jer mi nije do toga,a ona mi je odgovorila da je baš šteta jer obožava ballbusting,bičevanje i malo grublju dominaciju.Čak mi se i požalila da joj je žao jer svi žele samo blagu dominaciju i da joj je želja imati pravu tamnicu jer je teško raditi u normalnom stanu.Ja sam ipak za foot fetish i ništa drugo,daj mi savršena stopala na sat vremena i ja zadovoljan ko malo dite😉A kod domine Stelle su najbolja stopala u gradu ako ne i i zemlji,bar tu imam godina staža iza sebe.
Ali,ti si u pravu,s prvom rečenicom si sve rekao o sebi.
Citajuci tvoj post vrlo jasno se da zakljuciti da ili si ti stela pa se samoreklamiras ili imas neki interes veliki da je toliko branis. Prije bih rekao ovo prvo ali nebitno.

Ja i dalje stojim iza svake svoje rijeci.
 
Da li itko zna jeli Stella jedina domina u Splitu ili postoji bar još jedna za isprobati.
Ne znam sića li se iko od vas, prije koji misec na ljubavnom oglasniku je objavljen oglas pod naslovom "Domina", sićam se da je gospođa bila iz Split i imala je između 30 i 40 godina malo punija, i ono po čemu je bila upečatljiva je njena slika u donjen rublju sa strap-on dildom na krevetu. Pozna li ju itko?
 
Pozdrav svima. I mene bi interesiralo kakva su vaša iskustva s ovom damom. Postoje li možda neke slike i oglas jer ne uspijevam ništa pronaći. Zanima me foot fetish. Kakve su cijene? Ajmo ljudi, pomozite :)
 
Sta reci o zenskoj koja otvara fejk accounte i sama sebe reklamira?
Mrš ljigavče.Ko ima fejk profil?Ti si lažov,muljator i prevarant.Na svim forumima si prisutan i samo crniš svakoga di stigneš.Da sam na tvom mjestu zabila bi glavu u pijesak i ne pisala više ništa,ali ti nemaš ni obraza ni to napravit.Dođi kod mene na 5 minuta da ti besplatno nabijem dildo usta i zabijem ti petu od 20cm u guzicu dok te izbacujem na ulicu golog.Ne stavljaj me u usta gnjido ušljiva uopće jel ti jasno?Polomit ću ti sve kosti besplatno ako me još jednom spomeneš idiote.
 
Mrš ljigavče.Ko ima fejk profil?Ti si lažov,muljator i prevarant.Na svim forumima si prisutan i samo crniš svakoga di stigneš.Da sam na tvom mjestu zabila bi glavu u pijesak i ne pisala više ništa,ali ti nemaš ni obraza ni to napravit.Dođi kod mene na 5 minuta da ti besplatno nabijem dildo usta i zabijem ti petu od 20cm u guzicu dok te izbacujem na ulicu golog.Ne stavljaj me u usta gnjido ušljiva uopće jel ti jasno?Polomit ću ti sve kosti besplatno ako me još jednom spomeneš idiote.
Sama sebe sramotis. Odi pogledaj se u ogledalo pa ces vidit koje lazov i muljator. Treba upozorit ljude na takve prevarante i poremecaje ka sta si ti. Spomenit cu te jos 100 puta i rec ljudima da te izbjegavaju.
 
Sama sebe sramotis. Odi pogledaj se u ogledalo pa ces vidit koje lazov i muljator. Treba upozorit ljude na takve prevarante i poremecaje ka sta si ti. Spomenit cu te jos 100 puta i rec ljudima da te izbjegavaju
Ja se neman čega sramit.Ti naprotiv imaš.Na svakom forumu si,crniš sve živo nijedne recenzije,samo pišeš laži.Možeš ti lajat šta hoćeš,ako će tebe netko slušat onda i ne želim da mi takav netko dolazi.Ja imam svoj profil,svoju stranicu nikad nikog nisam prevarila za bilo šta,sve se može lako provjerit.Šaljem i slike i niko nikad nije bio prevaren,naprotiv imam stalne klijente koji su zadovoljni.A ti koji si drkadžija i namjerio si se crnit me,stvarno se imaš čime ponosit.Ako neko posluša tvoje neutemeljeno lajanje onda se i taj mora zamislit.Tebi može vjerovat jedino neki drkadžija i muljator ko što si i sam.Nemam ni vremena ni volje odgovarat više na tvoje gluposti jer imam posla sa zadovoljnim,provjerenim klijentima.A ti nastavi drkat na slike i gubi vrijeme ovde po forumu.Ja nemam vremena za gubit ga ovde.A ti samo laj i dalje.Za dobrim konjem se prašina diže...
 
Sama sebe sramotis. Odi pogledaj se u ogledalo pa ces vidit koje lazov i muljator. Treba upozorit ljude na takve prevarante i poremecaje ka sta si ti. Spomenit cu te jos 100 puta i rec ljudima da te izbjegavaju.
Ante ne znan koji si djir..
Niti tebe branim, niti.. Stelu... Jesi bia kod nje? Prvo pitanje..
A drugo... Ako nisi od toga.. Ne komentiraj.. A ovi sta vole poniznost neka idu..
Ja da mi platis.. Reka bi fala lipa.

Ovako sta god da kazes... Stela se uvridi.. Budi kralj.. I cao

Neka ona tamo smijen se dok to pisem.. Rob sub muska blaa blaaaa. Napise recenziju...
 
Ante ne znan koji si djir..
Niti tebe branim, niti.. Stelu... Jesi bia kod nje? Prvo pitanje..
A drugo... Ako nisi od toga.. Ne komentiraj.. A ovi sta vole poniznost neka idu..
Ja da mi platis.. Reka bi fala lipa.

Ovako sta god da kazes... Stela se uvridi.. Budi kralj.. I cao

Neka ona tamo smijen se dok to pisem.. Rob sub muska blaa blaaaa. Napise recenziju...
Ma nebi ja nju ni komentira da ona mene nije prethodno vrijedala bez razloga. Govori da blatim cure na drugom forumu, a na drugim nisam ni bia aktivan dugo, a nisam ni blatia nikog osim prevaranata i to samo na ovom forumu. Otvaraju lazne profile i same sebe reklamiraju, oce laku zaradu, a ne zele radit. Pogledaj joj nacin komunikacije, samo budala moze ic u nje.
 
Ma nebi ja nju ni komentira da ona mene nije prethodno vrijedala bez razloga. Govori da blatim cure na drugom forumu, a na drugim nisam ni bia aktivan dugo, a nisam ni blatia nikog osim prevaranata i to samo na ovom forumu. Otvaraju lazne profile i same sebe reklamiraju, oce laku zaradu, a ne zele radit. Pogledaj joj nacin komunikacije, samo budala moze ic u nje.
Ocito se znate od prije..
Ma znan da kad placam.. Ne placam da me se... Sta god da rade
 
Ma nebi ja nju ni komentira da ona mene nije prethodno vrijedala bez razloga. Govori da blatim cure na drugom forumu, a na drugim nisam ni bia aktivan dugo, a nisam ni blatia nikog osim prevaranata i to samo na ovom forumu. Otvaraju lazne profile i same sebe reklamiraju, oce laku zaradu, a ne zele radit. Pogledaj joj nacin komunikacije, samo budala moze ic u nje.
Kaj nacin komunikacije, o cem pricas? Pa ona je Mistress. To je lifestyle, a ne igrica u krevetu.
Meni se cini da ta tvoja recenzija uopce ne proistejce iz osobnog iskustva, nego si se zakacio s njom, tako da tvrditi da je prevarant, da ima lazne profile....stari ak nemas dokaze i osobno iskustvo, to je samo tvoje naklapanje. I jos si dozvoljavas da vrijedjas i one koji idu kod nje, da su budale, Rista, malo si ti sebi prevec dozvolio. Eto te covjek pitao gore jesi bio kod nje, pa da tako pises, koliko vidim nisi. Dakle tu je samo stvar u tome da se si ti uvrijedio jer ti je nekaj rekla, pa sad siris glasine da je ona laznjak i prevarant.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh