Decko neprimjereno prdi

zbunjena101

New member
Ljudi, upomoc. Decko sa kojim sam u vezi 2 godine mi je prdnuo bukvalno u lice. Ne znam iz kog razloga bi neko to uradio ili mislio da je zanimkjivo i sta sam trebala da mu kažem, kako da odreagujem na to.., tj koja je bila njegova namera zapravo... Prosto mi nije jasno i kako da se ponesem sledeci put kada se “sali” na taj racun. Znam da je ovo možda smesna tema ali mi treba savet, prosto sam zbunjena i znacilo bi mi necije misljenje na takvo ponasanje. Hvala svima unapred
 
posljednja izmjena:
Ljudi, upomoc. Decko sa kojim sam u vezi 2 godine mi je prdnuo bukvalno u lice. Ne znam iz kog razloga bi neko to uradio ili mislio da je zanimkjivo i sta sam trebala da mu kažem, kako da odreagujem na to.., tj koja je bila njegova namera zapravo... Prosto mi nije jasno i kako da se ponesem sledeci put kada se “sali” na taj racun. Znam da je ovo možda smesna tema ali mi treba savet, prosto sam zbunjena i znacilo bi mi necije misljenje na takvo ponasanje. Hvala svima unapred

Reci mu da je klošar i da to nećeš trpit
 
Ljudi, upomoc. Decko sa kojim sam u vezi 2 godine mi je prdnuo bukvalno u lice. Ne znam iz kog razloga bi neko to uradio ili mislio da je zanimkjivo i sta sam trebala da mu kažem, kako da odreagujem na to.., tj koja je bila njegova namera zapravo... Prosto mi nije jasno i kako da se ponesem sledeci put kada se “sali” na taj racun. Znam da je ovo možda smesna tema ali mi treba savet, prosto sam zbunjena i znacilo bi mi necije misljenje na takvo ponasanje. Hvala svima unapred

Pozdrav draga! Prije par godina kad sam bila u vezi s prvim dečkom, napravio mi je istu stvar.. Bolesno ponašanje! Veza je završila tako što je on prohodao s muškarcem...
 
hahaha
Koje izjave, od prdenja postao peder, prdi mi u lice, hahahaha.....
Jel vi uopće pročitate sto pisete prije nego objavite nešto?
Ovo nije hrabri telefon, već forum za informiranje o damama noći.
ŠČ
 
Dragi Lastane
Dečko mi prdi u lice i ne znam sto da radim, da duboko udahnem i prepustim se čarima mirisa analnog otvora ili da mu kazem da nisam zainteresirana, help

Ovakvu sprdačinu nisam pročitao od svoje 13 godine u OK časopisu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh