Crna pantera

kristijan200p

Active member
decki jel bio tko od vas nedavno kod crne pantere? hodao sam prije ali onda je imala neku pauzu od 6 mjeseci. zanima me dal se promjenila ili je sve po starom
 
Bio prije koji mjesec kod nje.
Dogovor lak, bez kompliciranja i vozikanja lijevo-desno radi adrese. Radi samo mladju ekipu, veli da joj se zeludac od starijih okrece... Zato i obavezno preko tel pita za godine. 300 kn pola chuke, al jebes kako mozes i kolko mozes, sve poze. Lize jaja, lize dupe, gusi se u kurcu. Anal ne radi vise, al rado prima prst u dupe i dok pusi i dok ju jebes. Mrsavica brutalna, nema sisa, slabasna guza, al za izivit se, i za te pare bolje u zg-nema...
 
Bio prije koji mjesec kod nje.
Dogovor lak, bez kompliciranja i vozikanja lijevo-desno radi adrese. Radi samo mladju ekipu, veli da joj se zeludac od starijih okrece... Zato i obavezno preko tel pita za godine. 300 kn pola chuke, al jebes kako mozes i kolko mozes, sve poze. Lize jaja, lize dupe, gusi se u kurcu. Anal ne radi vise, al rado prima prst u dupe i dok pusi i dok ju jebes. Mrsavica brutalna, nema sisa, slabasna guza, al za izivit se, i za te pare bolje u zg-nema...
Kako izgleda u faci?
 
Na mene je ostavila pozitivan dojam, pristupacna, opustena, dobro pusi, lize, i dobar odnos, jako dobrog izgleda, svida mi se, moja ocjena 8/10, zanemariva zamjerka sve one hoce da si sto prije gotov i nije dala jako jer je boli
 
Koja joj je gornja granica, mislim na godine?? Pišete samo mlađu ekipu prima. Možda bi i petobankaše primila 😵🥴
Mada mnoge su bile izbirljive a danas ih niko neće. Npr. Sunčica, profa Lucija...
 
Koja joj je gornja granica, mislim na godine?? Pišete samo mlađu ekipu prima. Možda bi i petobankaše primila 😵🥴
Mada mnoge su bile izbirljive a danas ih niko neće. Npr. Sunčica, profa Lucija...
Vidi ovog sanjara, 1965. rođen, i on sebe svrstava među mlađu ekipu. Daj generacijo, pa mi smo sami sebi matori i pantera nas ne bi primila ni u hodnik....
 
Koja joj je gornja granica, mislim na godine?? Pišete samo mlađu ekipu prima. Možda bi i petobankaše primila 😵🥴
Mada mnoge su bile izbirljive a danas ih niko neće. Npr. Sunčica, profa Lucija...
Prima samo mlađe jer po nekakvoj njezinoj teoriji oni brže svrše. Ona bi najradije samo neiskusne klince od 18g, koje matira za 2 min. Slaži da imaš problema s preuranjenom ejakulacijom, da si gotov za 5 min. i uzet će te.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh