Bucka Olivera

Meni je gutala, čak me i poticala na to.
Broj ima drugi, mogu ti poslati ako hoćeš. Najbolje ti je zvati popodne, javit će se sigurno.
Doktoru ide i radi drugih stvari, ali da je rizična - je, s obzirom da se trpa i bez kondoma.
A za cijenu, možeš dobiti i za manje, čak i badava ako se potrudiš, pogotovo kad je pukne ta "romantična faza".
Koji broj?
 
Jel ideš još na ljubljenje kod olivere? Da joj dodem da mi obliže šupak za 10 eura da ti bude sladje ljubljenje poslije
Aj ne seri. Prvo, ne idem više uopće kod nje, drugo, ne vjerujem da je ikad ikome lizala šupak, a treće, kad tebi kurva puši jel se zapitaš kome je pušila par minuta ranije? Kad bi tako gledali nikad nitko ne bi išao na kurve jer tko zna kakav tip joj je došao prije tebe.
Dalmatinka već sam ti ranije napisao da se nikad nije družila sa ženama. Znam je jako dobro i rekla mi je da je izrazito protiv takvih druženja.
 
Aj ne seri. Prvo, ne idem više uopće kod nje, drugo, ne vjerujem da je ikad ikome lizala šupak, a treće, kad tebi kurva puši jel se zapitaš kome je pušila par minuta ranije? Kad bi tako gledali nikad nitko ne bi išao na kurve jer tko zna kakav tip joj je došao prije tebe.
Dalmatinka već sam ti ranije napisao da se nikad nije družila sa ženama. Znam je jako dobro i rekla mi je da je izrazito protiv takvih druženja.
U pravu si i oprosti zaboravila sam.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh