Brigita B

Ma na instagramu je mos nac čuo sam neke price za nju, Al reka je sad jedan kolega u drugoj temi da ništa to
 
Ma ništa osobito, jedino da ka ima Sugar daddye i neko je u priči jedan put Dosa i reka mj da je rekla liku u klubu da je može jbeat za 200€, Al to su samo price zato i sam trazin odgovore haha
 
Ma ništa osobito, jedino da ka ima Sugar daddye i neko je u priči jedan put Dosa i reka mj da je rekla liku u klubu da je može jbeat za 200€, Al to su samo price zato i sam trazin odgovore haha
Ta prica za suger daddy je istina, isto tako da se oce puknit za novce, al ne s svakim... e sad nakon ovih poruka na forumu cisto sumnjam da ce je se iko vise lajcnit🤣
 
Ma to za 200€ mi je prija rekla da je brigi uletitla nekon liku u klubu i rekla mu da može imat snošaj (kojtus) snjon ako joj da 2 glave evra. A ove Gole slike to mi je reka prika da je nekon ZG bratiću slala. Al mislin da obični smrtnici nemaju šanse kod nje. Moraš bit lipotan od 2 metra i placon 50 keka € misecno da bi moga ista
 
Znan za ime i tjt vise ništa, ma sve su to sponzoruse samo šta njih samo mali broj odabranih može pumpat
 
Al vidin dosta se vas ZG bratića javlja šta potvrđuje da se ove pumpaju gori u vas hahahahahahahaha, neka ima te bolju vi šansu nego mi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh