Brazilska depilacija

Ima više itekako, bio sam u tom salonu u Španskom još predprošlog ljeta. Tek su valjda otvorili tamo, skučen prostor, nema tuša kaj je čudno, valjda, nisam nikad bio u salonu. Zaintrigirao me oglas i razgovor preko telefona i normalno da sam očekivao više od samog brijanja intimnog dijela. Bio je neugodnjak jer kad sam ušao i kad me obrađivala ta plava, malo debeljuškasta, u čekaonici je čekala neka žena na svoj tretman, nema vrata nego neki zastor pa se sve čuje. Zato tad kad sam došao popodne nije bilo ništa više od brijanja intimnog dijela. Veli ona, evo malo smo kratki s vremenom , pa zasad samo brijanje(!?) a ja očekivao drkicu. Izišao razočaran, ali odmah nakon toga zovem ja tu plavu i velim da nismo završili kompletan tretman, došao bih ja ponovno da ga dovršimo kak spada ali ne da se moram sudarat za ženama u salonu i kažem jel mogu doć krajem radnog vremena kad nema nikog, ona veli svakako, tad ću bit sama(s nom je popodne bila jedna kojoj je bilo vidno neugodno jer očito ne radi niš sa muškarcima nego obrađuje samo žene) dođem ja oko 20 sati i ta plava je bila sama i odradila fino masažu i drkicu na kraju, skinula se mjesio sam je po sisama koje su ok, sisao bradavice, drkala mi ga sisama, dakle ima više. Otišao sam čisto iz znatiželje i toga jer me tad napalilo da u pravom kozmtičkom salonu dobijem tako nešto. Nikad u životu ni prije ni poslije nisam ušao u kozmetički salon na brijanje intimnog dijela. Depilaciju nisam ni htio. Sad vidim u oglasu da je lokacija Trnje, možda se preselio salon, možda se preselila samo ona, pa sad radi sama, doma u prostoru, uglavnom probat ću otić opet jer to mi je blizu a iz nekog razloga ta ženska mi je napeta.
Kak se zove salo n
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh