BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Denis80

Member
Moglo bi se ju rješiti
Evo bio danas kod ove, bila mi je treci izbor danas al kako se Anitta nije javljala uopce a mozda je i otisla, oko Yare sam vagao al je lokacija ubitacna u centru,pa mi se nije dalo, isao kod tzv.Maju.
Mada je na porukama napisala da je oral bez uključen u cijeni, odmah nakon sta se skinula kaze 40 eura ako zelis, odbio sam.
Pusit ne zna,nista ne zaslini, hladno i bez emocija.
Mozda zna bez kondoma.
Nekorektne su,al gotovo sve.
Zenska je dosta jebozovna, to stoji, guza utrenirana, pica uska, 69 dala nakon pitanja, ne ljubi se, nije bas ni pricljiva, znaci daleko od pravog GFE..kad se sjetim brazilke Pamele trnci me prodju.
Svrsio jako brzo u doggyu jer se bas naprcila.
Steta 1100 kn 30 minuta
I dalje Pamela dalekoo na vrhu onda nitko pa Luana koja je rekla da ce se iz Zadra vratiti u Rijeku al je nema.😞

Denis80

Member
I da, ko zeli kod Yare danas je prilika jos nagovarala me da dodjem jer je valjda zadnji dan tu i onda ide za Brazil pa mi kasnije bilo i zao cak, al nekako sam oko tih crnki/tamnoputih skeptik, navodno imaju taj neki prirodni "miris"
Sto opet ne mora znacit kod Yare

redbull2020

Active member
Evo bio danas kod ove, bila mi je treci izbor danas al kako se Anitta nije javljala uopce a mozda je i otisla, oko Yare sam vagao al je lokacija ubitacna u centru,pa mi se nije dalo, isao kod tzv.Maju.
Mada je na porukama napisala da je oral bez uključen u cijeni, odmah nakon sta se skinula kaze 40 eura ako zelis, odbio sam.
Mozda zna bez kondoma.
Zenska je dosta jebozovna, to stoji, guza utrenirana, pica uska, 69 dala nakon pitanja, ne ljubi se, nije bas ni pricljiva, znaci daleko od pravog GFE..kad se sjetim brazilke Pamele trnci me prodju.
Steta 1100 kn 30 minuta
I dalje Pamela dalekoo na vrhu onda nitko pa Luana koja je rekla da ce se iz Zadra vratiti u Rijeku al je nema.😞
Koja Pamela?

Rocky07

Active member
I da, ko zeli kod Yare danas je prilika jos nagovarala me da dodjem jer je valjda zadnji dan tu i onda ide za Brazil pa mi kasnije bilo i zao cak, al nekako sam oko tih crnki/tamnoputih skeptik, navodno imaju taj neki prirodni "miris"
Sto opet ne mora znacit kod Yare
Ja sam slušao isto o mirisu crnkinja,ali iz iskustva to su gluposti

Darorad

New member
Mozda zna bez kondoma.
Steta 1100 kn 30 minuta
A zašto im dopuštate da Vam toliko naplaćuju,ili,ili???cijene su Im pretjerane

Dino01

New member
Mozda zna bez kondoma.
Steta 1100 kn 30 minuta
Hvala na recenziji,uštedio si mi lovu,tražim drugu

Zeko123

Member
Posjetio dotičnu, izgled čista desetka, oral 5/10 ,htjela mi je navući kondom pa sam je morao podsjetiti da u oglasu piše bez, sama akcija 6/10 (nema one strasti koje zna biti kod latina npr. Rihana), apartman 2/10 dva mala kreveta koji jako škripe ,vani 20 stupnjeva a grijalica do kraja. U sobi do kolegica (mislim Maju) možda je kod nje veći krevet.
Ne zna niti jedan jezik osim Portugalskog , cijena 1300 sat .
Isplati se samo zbog izgleda jer ima jebeno tijelo i zbog cijene.

IvanBrd01

New member
Pozdrav,
Bio sam prije 2 dana kod ove cure.
Slike su njezine. Stan je blizu centra.
Na početku sam ušo u zgradu i ispred apartmana sam trebao čekati 5 munuta. Nakon 7-8 minuta sam otišo i naišao na kolegu gdje smo se jedan i drugi zbunili. Sa njom su još 2-3 cure u apartmanima do. I nakon nagovaranja 10 minuta sa strane “agencije” se vračam. Na kraju mi je drago što sam se vratio. Jer je cura lijepa i draga. Zna engleski!
Bj bez kondoma 8/10
Sex odličan 10/10- trudi se.
Sise su prave oko 3.
Raspričali smo se i između 1. i 2.tako da mi je dala svoj broj, gutala ga je do kraja i dala je gurati prst i da ju ližem ali sam taj dio odbio.
Još je tu 2 tjedna i svakako ču opet doči.

S03

New member
Pozdrav ekipa, jel se netko zna i isao kod kolumbijke, Camille, tako se nesto zvala, bila negdje sretanje na desno sa branimirove ak se ne varam u nekom apartmanu na 4. katu ako se ne varam, imam broj al se ne javlja uopce na taj broj, pa ako mozda znate oglas neki trenutni, bila na EGE, oglas nisam uspio nac vise

Apollo14

Member
Thx..al to je Zg ne stignem

Je bio neko kod ove, izgleda zanimljivo

Bio sam ja,dobra je pička,inače je sa Ibize,umjetne sise ,dobre ,tijelo ok,fit ,pušenje ok 6/10,ne moze ga staviti do kraja i ne slini,akcija 8/10 ,footjob 7/10 ,sve u svemu ocjena 7/10

Luca999

New member

Neko bio mozda?

brda28

New member
da i ovdi postavin pitanje. jel bija ko? trazi 300e pa...

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh