BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Tigar123

Member
Da napisem I ja par iskustava mozda nekom pomogne oko odabira....
Negra,o njoj svi sve znamo,ne treba je vise pominjati,bilo dobro dok je trajalo,sad cijena otisla u nebo...
Kosevsko: za mene najgire iskustvo,debela neobrijana,oral sa zastitom....sve u svemu fuj.
Bosmal,plavka velike sise... Korektan dogovor moze se cijena uvjek spustiti,mada onako uvjek te nesto pozuruje,negdje zuri....
Mala plava nekad na eskortu bila pod imenom ivona: nema smjestaj,dosta dobro tjelo,oral bez I svrsavanje usta,Al jbg cijena malo veca...
Plavka lukavica: sve preporuke kod nje mi je bilo dobro,Jes malo punija Al ok smjestaj I usluga...
Crnka stup: bar ja dosta najebao oko dogovora,Al korektna mlada Trudi se...
Ilidza ivana masaze,onako hepy end oral nije lose.
Mona masaze lukavica,za mene skupa za hepy end rukom mada I to Sam probao😉
Ima ih jos Al za neki drugi put😉😉
Pooz

best.best

Member
Negra,o njoj svi sve znamo,ne treba je vise pominjati,bilo dobro dok je trajalo,sad cijena otisla u nebo...
Kosevsko: za mene najgire iskustvo,debela neobrijana,oral sa zastitom....sve u svemu fuj.
Bosmal,plavka velike sise... Korektan dogovor moze se cijena uvjek spustiti,mada onako uvjek te nesto pozuruje,negdje zuri....
Mala plava nekad na eskortu bila pod imenom ivona: nema smjestaj,dosta dobro tjelo,oral bez I svrsavanje usta,Al jbg cijena malo veca...
Plavka lukavica: sve preporuke kod nje mi je bilo dobro,Jes malo punija Al ok smjestaj I usluga...
Pooz
Moze broj ivone i plavke lukavica

bibop

Well-known member
Pooz
sad ocekujem bar jedno 20 poruka: moze broj od ove crnke?,.. moze broj od ove sa kosevskog? .. moze broj...

nekadfin488

Active member
Ja neznam ni zasto sam na ovoj stranici ja samo vidim da svi pitaju a niko nedaje brojeve.
Jos nisam ni jednu nasao preko ove stranice.
Sta je to u BiH nema nigdje domace kurve ili su sve nevine u Tuzli, Brčkom i Bijeljini.
Da makar znam gdje ih na ulici mozes naci.
one da zele da se njihovi brojevi dijele oglasavale bi se ovdje..

Delboy74

Member
Tako nekako 🤣🤣🤣 mada najsretnija vremena su bila,uzmes oglase od AdoZ sjedes u auto,tel I zovi....I nijedna nije bila preko 100km....za 100km je trebala da Gori,da guta,sve da radi....

Tako je bilo u superoglasima ili oglasi u sextazi.
Dodjes na vrata a ona gori koliko je dobra...digne ti se kad je vidis.

Kako i ne bi sve bile u 20 tim bar i ko manekenke građene

SSSS

New member
Nisu mi jasni debili koji traze brojeve djevojaka koje se oglasavaju. Superoglasi, Cityoflove, EGE... ako ti je žao dati 0.2 KM za poruku na superoglasima kako ces dati 200 da guzis.
Nije problem u broju, već u tome čiji je broj u pitanju. Brojeva ima koliko hoćeš, ali je dosta ili lažnih ili te dočeka neka rugoba. Razlog zbog kog mi (debili) tražimo broj je da bi znali ko i šta nas čeka kada nazovemo.

Arman

Member
Nije problem u broju, već u tome čiji je broj u pitanju. Brojeva ima koliko hoćeš, ali je dosta ili lažnih ili te dočeka neka rugoba. Razlog zbog kog mi (debili) tražimo broj je da bi znali ko i šta nas čeka kada nazovemo.
Kada ja dam broj, ti preko broja procijenis je li debela, rugoba ili prepička?? 🙄🙄
Ovdje se traze brojevi od provjerene robe, jer je lakse ovdje smarati nego otvoriti oglasnike i naci broj... kada neko trazi nesto novo i da nije sa oglasa, ili trazi recenziju to je ok.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh