Bonovi

matkom363

Active member
Pozz ekipa
Ne znam da li ste primjetili , u zadnje vrime na pl.oglasniku za Split , oglasi u 90% su fake - bonovi navlakusa , radi se o nekom pametnjakovicu koji vara ljude da mu uplate dio preko bona a drugi dio kad dođu u dogovoreni termin na izmišljenu adresu.
Najvjerojatnije nije iz Dalmacije jer ne bi davao glupe adrese preko googla trazilice.
Za one koji se nisu jos susreli s ovakvom prevarom , ako vidite da olako pristaje na sve vase zahtijeve a postavite ih sto vise , sigurno se radi o gore navedenom.
Javio mi se jedan prika , s kojim sam se upoznao ovdje priko foruma, da nije mogao da se ne naruga s njom ( on) nego ga je zavlacio za dogovor i da ce mu uplatiti 150 e za termin u 23 sata.
Ha ha ha ovaj ga 15 puta porukama pitao da kakva je situacija da li uplatio he he.
Na kraju skuzio da se ruga s njim pa mu je blokirao broj.
Pojedinci kazu tko mu je kriv zar nije vidio da je fake.
Ekipa koja je ovdje duze to zna ali vidim da dolaze puno novih pa je ovo njima namjenjeno.
A vi stariji forumasi kad vidite da se radi o bonu , sprdajte se na gore opisanom nacinu , kad vidi da su ga procitali , proce ga volja.
 

PREVARA !!!!!
Trazi uplatu preko Abon.
 
To je vrlo jednostavno , svi profili koji traže bilo sto unaprijed su PREVARA!!! Znaci dal' traze bilo kakav bon il' uplatu il' ovo il' ono to je laznjak i bilo sto da kaze je laz, to su samo cake da posaljete to nesto a kad posaljete blok i baj baj!!! ZNACI SVE UNAPRIJED JE PREVARA ! ! !
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh