Birtijaške čakule

Ovo s alkoholom mi bolje zvuci,mozda cak upozna konobaricu ili ako zavrsi u komuni,mozda tamo nekog upozna ili u komuni poducava kako se pravi mojito😁
Ninja
Daj ti neku ideju
Uz tebe smo
 
Ninja da si pravi donio bi sig kitu cvijeća bombonijeru i dao joj 50€ za kavu
Zaboravio si dodat da joj se ispriča . Meni je tata prije 2 godine rekao sine ispričaj se . Ja ga pitao zašto kaže nije bitno ispričaj se . Ja sam rekao oprosti tata. On je rekao e tako sad si spreman za ženidbu. Kada se naučiš ispričat iako nisi kriv možeš se ženit. Trebat će ti nekad kasnije u braku da ces biti kriv iako nisi kriv. 🤔 Mada sam ja uvijek svima za sve kriv
 
Kaj je tebi gotovo je vidiš da me neželi nikad vidjeti i nemoj mi ju više spominjat rekao sam ti i briga me više za nju ok
Kaj se srdiš. Morti glumi ledenu kraljicu samo . Koga ti lažeš ? Ja znam da u dubini duše ipak ti je stalo do nje. Ti je još uvijek voliš bez obzira na sve i ti to jako dobro znas. Slušaj mali imao sam mnogo žena u životu i savjetovao mnoge muške, ali ti si jedini muškarac koji nikada nije posluhno moje savjete nije ti dosta to?
 
Kaj se srdiš. Morti glumi ledenu kraljicu samo . Koga ti lažeš ? Ja znam da u dubini duše ipak ti je stalo do nje. Ti je još uvijek voliš bez obzira na sve i ti to jako dobro znas. Slušaj mali imao sam mnogo žena u životu i savjetovao mnoge muške, ali ti si jedini muškarac koji nikada nije posluhno moje savjete nije ti dosta to?
Pa vidiš da je zaljubljena nećemo više o njoj ja sam svoje rekao i dajmo neku drugu temu recimo zašto nema slatkice
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh