Birtijaške čakule

Ajde jura vise o financijamaa....
Privatna stvar.Ajmo malo sad o pici i sisama:unsure:. Ko ima veće sise maserka ili Marija. Ko je bolje obrijan Marija ili maserka. Ko se bolje puši maserka ili Marija. Ko je zgodniji maserka, Sig ili Marija? Ko radi bolju masažu prostate maserka ili Marija. Ček Marija to ne radi ili ak radi traži 400 kn za to + dupe mora bit obrijano vjv :ROFLMAO:. Ko bolje jaše Marija ili maserka.
 
Ventura pitanje za tebe ko bolje puši Sig ili crna pantera. Priča se da si ti trijezan bio kod sig,a mene Kozjak uvjerava da sam bio kod sig iako meni to nije poznato,al dobro kozjak ne zna šta jeo jučer tak da nije relevantan.
@Marijole za tebe pitanje ko je bolji u krevetu Sig ili Rastavljena. Znam da si bio s obje. Kao što znamo ja kad sam s domaćima sam pijan, pa ne znam s kojom sam bio s kojom ne. Za latine sam trijezan pa bar znam s kojom sam bio
 
Privatna stvar.Ajmo malo sad o pici i sisama:unsure:. Ko ima veće sise maserka ili Marija. Ko je bolje obrijan Marija ili maserka. Ko se bolje puši maserka ili Marija. Ko je zgodniji maserka, Sig ili Marija? Ko radi bolju masažu prostate maserka ili Marija. Ček Marija to ne radi ili ak radi traži 400 kn za to + dupe mora bit obrijano vjv :ROFLMAO:. Ko bolje jaše Marija ili maserka.
Ne radim masazu prostate ,picka mi je obrijana frisko na dnevnoj bazi,i imam male sise jel te zanima jos sto ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh