Belo

Jesam li ja jedina koja uživa "zabranjene supstance " uz sex? Meni je brate to afrodizijak samo takav. Padaju mi na pamet stvari koje inače ne bi napravila nikako....
Imam li igdje "partnera u zločinu"?
Ja sam probao više supstanci,naravno pojedinačno, i na svakoj mi je bilo fenomenalno.Samo pozitivna i divna iskustva imam. O tim iskustvima možemo preko maila,ako si za?
 
Ovo za mdma se slažem,

Ovo za mdma se slažem, canabis je ok ali za neki vanilla sex, a coca kako kad, nekad baš pojačava i produžuje orgazme, bar kod mene. Alkohol je samo afrodizijak prije, za sami sex više štete nego koristi.
Lsd 2 sličice je u mojem iskustvu bilo taman za sex i to maratonski i bezgranične orgazme.
ErenjOvo za mdma se slažem,
Ovo za mdma se slažem, canabis je ok ali za neki vanilla sex, a coca kako kad, nekad baš pojačava i produžuje orgazme, bar kod mene. Alkohol je samo afrodizijak prije, za sami sex više štete nego koristi.
Lsd 2 sličice je u mojem iskustvu bilo taman za sex i to maratonski i bezgranične orgazme.
LSD i seks bih probao samo sa ženom koju dobro poznajem i u koju imam povjerenje. Uzimanje samo po sebi ulazak je u duboku introspekciju i snažni doživljaj intimnog iskustva. Nisam bio u prilici, ali mislim da je mnogo teže muškarcu održavati erekciju dok je mozak hiperstimuliran, jer po meni predugo traje. Jedna galerija osam sati, too much.
 
Jesam li ja jedina koja uživa "zabranjene supstance " uz sex? Meni je brate to afrodizijak samo takav. Padaju mi na pamet stvari koje inače ne bi napravila nikako....
Imam li igdje "partnera u zločinu"?
Okani se "beloga". To je zlo, samo takvo.
Tebi treba dobra kurčina da te istambura da ti ne padne na pamet uzimati štetne supstance.
Jedina korisna bela supstanca je sperma.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh