BDSM

Slave1234

New member
Tražim damu za BDSM odnos u potpunoj diskreciji, igram i jednu i drugu ulogu pa birate šta više volite, ako se neka nalazi i želi slobodno se javi bez srama, zauzet sam i diskretan, ispunio bi si tu želju,
Iz okolice Pule sam vrlo zgodan istetoviran visok 186cm i 81kg,
Može dama, cura, studentica samo mi se javite, jamčim diskreciju
 
da, Fetlife je bolje mjesto za tak nešto... Premda i tamo je šansa 1 na 20 da ćeš nešto dogovorit... Trebaš ući u to društvo uživo, čini mi se da se ta aktivnija ekipa poznaje iz stvarnog života i tuluma na tu temu...
 
00 386 41 560 951 Iris Kopar dominacija
Ko voli nešto drugačije bit će mu idealno, žena posjeduje sve što je u svijetu dominacije dostupno.
Studio profesionalno opremljen, ona zgodna, crna, muzika u pozadini svira u skladu sa ambijentom.
Ugodna oku a i ugodan sugovornik nakon seanse
Eto ja bio drugi put, al ponovit ću je još
Kaže mi da samo zovete, a nitko se ne usudi svratit
Nemojte se bojat, bit ćete kažnjeni koliko dopustite da vas kazni, odvažite se i posjetite ju
Cijena 100€ koja nije pretjerana
Radi na relaciji Kopar-Ljubljana
 
00 386 41 560 951 Iris Kopar dominacija
Ko voli nešto drugačije bit će mu idealno, žena posjeduje sve što je u svijetu dominacije dostupno.
Studio profesionalno opremljen, ona zgodna, crna, muzika u pozadini svira u skladu sa ambijentom.
Ugodna oku a i ugodan sugovornik nakon seanse
Eto ja bio drugi put, al ponovit ću je još
Kaže mi da samo zovete, a nitko se ne usudi svratit
Nemojte se bojat, bit ćete kažnjeni koliko dopustite da vas kazni, odvažite se i posjetite ju
Cijena 100€ koja nije pretjerana
Radi na relaciji Kopar-Ljubljana
Ne zanima me domina. Mene zanimaju sub cure.
 
188 cm visok
70kg
Fit 🏋️👁️👁️
Živim solo u Osijeku mogu Vas ugostiti Gospodarice

Ja sam submisivan dečko koji traži Dominu ili Gospodaricu da me trenira. Novi sam u ovom načinu života i želim ga istražiti s nekim tko zna što radi.

Neiskusan Otvoren sam za istraživanje bilo koje vrste igre, od laganog vezivanja do tvrdokornog sadizma i mazohizma. Javite mi se u dm ako ste zainteresirani —
Muški me ne zanimaju.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh