Ballbusting

Može li netko preporučiti mlađu curu u zg koja radi ballbusting?
Znam jedino, ako želiš plaćati. To ti je Black Dalia, sad je u paru sa Tyriannom. Ta će te namlatiti, kako želiš, totalni je freak, ubit će boga u tebi, ako to želiš. Imaš kontakte u plavom oglasniku. Sretno. Javi kako je prošlo. 800 novaca ti je cca 30 minuta, više nećeš ni izdržati.
 
hvala na info, ali njih sam vidio i ja. bez uvrede, ali izgledaju preloše..pa iako u toj kombinaciji nema sexa, mora mi biti privlačna jer je i to dio iskustva
fascinantno je da smo zemlja tako lijepih cura, a prostitucijom i masažama se bave, u najboljem slučaju, cure prosječnog izgleda
 
Može li netko preporučiti mlađu curu u zg koja radi ballbusting?
Ja imam fizičku i emocionalnu potrebu da barem jednom mjesečno nekog namlatim u jaja. Imam 39 godina, i dovoljno iskustva, znam kako plasirati udarac, stopalom, dlanom, šakom ako treba, a kombiniram stojeći položaj, ili ležeći s facesittingom recimo... U to mogu biti uključeni i drugi oblici dominacije, poput vezanja i sl.

Sex isključen u bilo kojem obliku.
 
Ja imam fizičku i emocionalnu potrebu da barem jednom mjesečno nekog namlatim u jaja. Imam 39 godina, i dovoljno iskustva, znam kako plasirati udarac, stopalom, dlanom, šakom ako treba, a kombiniram stojeći položaj, ili ležeći s facesittingom recimo... U to mogu biti uključeni i drugi oblici dominacije, poput vezanja i sl.

Sex isključen u bilo kojem obliku.
Koliko si likova sutnula jaja znas li udaras li jako
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh