Avanture s razvedenom

Zvonimir

Member
Pozdrav, novi sam ovdije, imam 25 god, imam povremena druženja sa razvedenom ženom 35 god. situirana, samostalna, ima kćerku od 15 god, uglavnom ta žena je sex mašina u krevetu, i imamo lijep odnos, roknemo se jednom mjesečno u Zagrebu ( nismo iz Zagreba, niti živimo u istom gradu poprilično smo udaljeni) meni odgovaraju te avanture, ali čini mi se da u posljednje vrijeme sve više je privlačim, želi nešto više sa mnom ( ja ne želim brak i djecu, još uvijek sam mlad za to) jedne prilike mi je nekad u razgovoru rekla da želi još jedno dijete i muškarca koji će je poštovati, pa mi se to non-stop mota po glavi, ne znam šta da radim ... pomagajte ....
 
Pa niš, zabavljaš se dok traje. Pa ako se makne jer hoće ozbiljno, a ti neces, i ne fali ti, bilo je lijepo dok je trajalo.

A ako se makne jer više nemre tak, i tebi pocne uzasno faliti, ozenis ju i napravis jos dva klinca. I to je to.

To si mogao i sam zakljuciti, al okej.
Po meni ti je opcija jedan bolja, jer je starija deset godina i ima dete s prethodnog braka i generalno ti to ne treba u zivotu. Al znam po sebi kak si volim komplicirati zivot, pa kuzim.
 
A bojim se da me ne sjebe i zatrudni bez mog znanja, navuče me na tanak led, pa “nehotice” napravimo bebu
 
Jbt fascinantno mi je kako su likovi željni pažnje pa ju dođu tražiti na nekom forumu na internetu...
Nisam željan pažnje, već me zanima jel još netko bio u sličnoj situaciji, imao iskustva, a vidim da većina ovdje plaća za usluge sex-a pa se ne čudim zajebancijama koje pišete ... hvala na razumjevanju
 
Ko kaže da bi opće s tobom zatrudnila, da si joj ti jedini. Ako te vidi jednom mjesečno budi siguran da nisi jedini lik u njenom životu. Ima vas bar dva, ak ne i više. Dam se kladiti.

Mislim da si se ti zaljubio i sad si radiš nepostojeće verzije priče u glavi: "Što ako bude to, što da radim tad."

Pa o tim stvarima ćeš razmisljati kad dodje do tog, a ako ne želiš da potencijalno dodje do tog, ne jebeš ju, pa nemre zatrudniti.

Ili napravi ovo, ako ti veli da je trudna (mislim da neće), pitaj ju čije je, pa ti bu rekla tvoje, i onda ti reci da si neplodan, da nemres imati djecu, pa buš videl show kakav bu nastal.

I dalje mislim da radiš dramu di je nema, i kompliciraš si život dok problema ustvari ni nema.
 
Pozdrav, novi sam ovdije, imam 25 god, imam povremena druženja sa razvedenom ženom 35 god. situirana, samostalna, ima kćerku od 15 god, uglavnom ta žena je sex mašina u krevetu, i imamo lijep odnos, roknemo se jednom mjesečno u Zagrebu ( nismo iz Zagreba, niti živimo u istom gradu poprilično smo udaljeni) meni odgovaraju te avanture, ali čini mi se da u posljednje vrijeme sve više je privlačim, želi nešto više sa mnom ( ja ne želim brak i djecu, još uvijek sam mlad za to) jedne prilike mi je nekad u razgovoru rekla da želi još jedno dijete i muškarca koji će je poštovati, pa mi se to non-stop mota po glavi, ne znam šta da radim ... pomagajte ....
Ja bi čekao 3 godine i onda se bacio na kćerku. Pička mu materina jel teško ženi reć ja bi te saaaaamo jebo i neću ni svoju ni tvoju djecu ni vezu ni brak. Samo ti ga hoću mećat u pizdu. Dok traje ovak nek traje Oš neš. I ak veli da neće nemoj je ni jebavat ni zajebavat. Pusti je da si sredi život a ti si nađi neku mlađu ili joj jebi kćer za 3 godine. Budi muško kaži šta točno želiš a ne na kurvaforumu pitat za savjet o vezama. Naravno da ćemo ti svi reć da joj jebeš kćerku.

Offtopic pitanje koliko joj mater ima godina? Pitam za frenda...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh