Anilingus - lizati guzu

Scorpion

Active member
Dakle, kao kaj naslov veli. obozavam lizati guzu. Nema mi bolje nego svrsiti u pozi 69 dok mi ona nabije šupak na lice i puši.
Tko jos to voli?
I ako ima tko prepuruku za neku curu ovdje da mu je to dala. Jer znam da se vecinom prek telefona ne dogovaraju detalji, nego na licu mjesta. Al glupo mi je trosit i svoje i njeno vrijeme ako to neda.
 
Kad sam ja davno pohodio dame, skoro svaka je dala. Nikad nisam pitao baš direktno za to, već samo za obostrano oralno, a dalje obično nije bilo problema.
 
PA da malo dignem temu, ako netko moze dat preporuke, bilo za domace, bilo za strankinje, a da daju lizat guzu?
Glupo mi je dogovarat, prek moba se kao ne dogovaraju detalji nego na licu mjesta, pa doc na adresu i onda mi kaze "ne moze", a to je ono kaj mi je bitno.
 

Ja sam nju pitao kad doso kod nje i za vrijeme akcije nakon pusenja kao moze li 69, veli nemoze, jel ti mogu picu lizat, opet veli nemoze, a ja pa reko daj dati ci ti jos love, veli nemoze, a ja reko joj daj pliz molim te onda bar supak da ti lizem ak moze dacu ti 200kn, i rekla mi moze.
 

Ja sam nju pitao kad doso kod nje i za vrijeme akcije nakon pusenja kao moze li 69, veli nemoze, jel ti mogu picu lizat, opet veli nemoze, a ja pa reko daj dati ci ti jos love, veli nemoze, a ja reko joj daj pliz molim te onda bar supak da ti lizem ak moze dacu ti 200kn, i rekla mi moze.
Di je lokacija od ove
 
O higijeni? a kaj ti kad dodjes kod kurve, prvo joj pregledavas čvalje i zube, ko daje krava na stocnom sajmu
 
Dakle, kao kaj naslov veli. obozavam lizati guzu. Nema mi bolje nego svrsiti u pozi 69 dok mi ona nabije šupak na lice i puši.
Tko jos to voli?
I ako ima tko prepuruku za neku curu ovdje da mu je to dala. Jer znam da se vecinom prek telefona ne dogovaraju detalji, nego na licu mjesta. Al glupo mi je trosit i svoje i njeno vrijeme ako to neda.
Ja koliko pamtim, svaka je pristala na to, ako smo pricali o tom. To nisam radio samo sa onima sa kojima nisam hteo. Na FB imam ribu, Madjaricu. Izgleda brutalno dobro. Gradjena, izgled, dobre tetovaze, pirsing iznad klitorisa, u fulu. Nisam platio, vec dzaba, na dejt. Sve dobro, ali mnogo sam se razocarao kako je riba smrdela tamo dole. Nesto malo sam ja tu lizao, izjebo i vise nismo nikad. 69 poza, ne daj ti boze. Jbg sheet happens😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh