24/7 Bdsm - Dom Slave odnos - Gdje pronaci zainteresirane?

Natucro

New member
Poštovani ,

Ja sam koji ima 2 zenske i jedan par koji dominiram. Nisam prestar ali sam pun iskustva,naime pronasao sam ovaj forum i ponadao se da ovdje mogu pronaći ljude koji žele probati 24/7 biti robovi moji...naime ja koristim fetlife.com za to i nešto se i nađe , no iskreno sretan sam tek kad objavim da to trazim i dobijem ponude da sam pun.

Što inace radim:
Pet play s sub
Bondage
Spankings
Vosak igrice
Toys ili umetanje igracaka u zenu itd..
Koristenje kucnih stvari za jebanje robinje
Hmm toaletni play gdje robinja lize wc cijeli
Grupni sex
Forsiran sex robinji je naredeno da se jebe s nekim kog ja odlucim
Ponižavanje ogromne stalno
Rijetko no i javni sex
Nešto mi je robinja uspjela se poseksat s clanom obitelji pa pokusavam uvest neki Incest Seks
Masine za seks
Internet sex (kamere itd)
Namjerno mucenje robinje dok traje play , umorna bude, ne smije svrsiti, ne smije prestat slusati itd
I naravno ima tu mnogo toga jos ..

Robinja bas uvijek mora poslušati no iskreno ubacio sam jednoj naredbu da se ode pojebati s jednim tipom i bilo joj je okej...

Naime ja tražim ozbiljne ljude koji su ili Muskarci ili žene ili parovi(nekako najbolje do sad se pokazalo ) te koji ce nakon uspostave takvog odnosa doći k meni imati sex , druzenje , upoznavanje te otići kući ukoliko se nisu odlučili preseliti k meni u Slavoniju....

Iskreno cilj mi je uvijek drzat sretne robinje i to me pali i sretan sam zbog tog.
No da se vratim na temu, htio bih znati gdje ja mogu objaviti takvu temu pa da mi se stvarno ljudi jave i da imam sto bih htio.

Jesteli vi radili s kim 24/7 bdsm odnos?
Kako je bilo? Koliko je trajalo?

Zelio bih također reći da bih volio vise dobiti ponuda od ljudi parova itd koji su u incestu da mi budu robinje itd...

Volio bih reći da imam skoro 30 godina te bih se htio družiti i uzivo i putem interneta bit dom za slaveicu itd..

Jedva čekam viditi vase komantare,volio bih dobiti i ovdje u privatne poruke vase zahtjeve da vam budem Dom.

Iskreno jedva cekam da mi se pojavi sub koji je blize meni jer se volim viđati sa ljudima kojima sam Dom.

Jos zaboravih napisati da moji subsi su uvijek za seks s nekim s kik nebi spavali npr jedna subica je bila od 20god spavala je s čovjekom od 71 god i uzela novce, to je taj fors odnos..

Planiram ako bog da srece uskoro i tjerat ih da zatrudne..vole bit i kurvice ali slabo smiju.

Inace ako zive u gradu koji je dalje duzne su štediti pa doći k meni ako ne odlucim platit im put... Obozavam ih spenkati sibama do suza i onda im seksom dati orgazam baš je jako i idealno ...

Planiram uskoro uvesti i pravilo da mi javljaju svaku bitnu informaciju pa da ja odlučujem, no evo život funkcionira i idealno je imati subicu koja sve hoće,takvih je malo...

Predivno zanimaju me vaša mišljenja ,te ovim putem kazem koja god djevojka zeli bit subica il muskarac ili par, javite mi se necemo požaliti :)

Pozz
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh