Špricanje mlijekom (milking)

Zanimaju me svježe mamice sa viškom mlijeka koje bi malo izdvojile vremena i mlijeka za degustaciju i špricanje, naravno oralna higijena savršena, privatnost postojana. Uz naknadu naravno. 😉

E sad, zanimaju me iskustva, ima li tko neku za preprčiti? Ja nisam probao al mi je tak želja...jel
 
posljednja izmjena:
Reaktor.
Fetiš ti je baš lijep. no po mojem mišljenju najbolje ti se oženiti i kad ti žena bude trudna , onda neka ti ispuni fetiš.. To ti je jedini i najbolji načnin..Vjeruj mi.. Jer čisto sumnjam da će ti neka druga žena ispuniti tek tako taj fetiš..jako teško..
Ja sam imao sreću da mi je žena (kada je rodila) u jednom momentu imala previše mlijeka..
E pa kako nije imala izdajalicu, jednostavno sam se ponudio da to ja obavim..Čak su je i sise boljele koliko je mlijeka imala u jednom momentu....Jebote, kako je to fino sisati...Ma cicao sam ko mali..
 
Dižem ovu temu jer imam isti fetiš. Bilo je cura u oglasniku koje su dojile, npr. Laura Horvaćanska ali kod nje me odbio višak kilograma tj. debljina. Ak netko zna neku kojoj se neda izdajat nek javi. Mi koji to volimo ćemo uredno posisat višak mlijeka.
 
Reaktor.
Fetiš ti je baš lijep. no po mojem mišljenju najbolje ti se oženiti i kad ti žena bude trudna , onda neka ti ispuni fetiš.. To ti je jedini i najbolji načnin..Vjeruj mi.. Jer čisto sumnjam da će ti neka druga žena ispuniti tek tako taj fetiš..jako teško..
Ja sam imao sreću da mi je žena (kada je rodila) u jednom momentu imala previše mlijeka..
E pa kako nije imala izdajalicu, jednostavno sam se ponudio da to ja obavim..Čak su je i sise boljele koliko je mlijeka imala u jednom momentu....Jebote, kako je to fino sisati...Ma cicao sam ko mali..
I ja cu se pohvalit da sam probao, tako da nije nemoguca misija, niti sam se trebao ozeniti sa prvom koja ima mlijeka 😁.
Ugl super, nije bas bilo puno mlijeka al za probu super. Sad cekamo popravni prvom prilikom. Fino
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh