ZAGREB - Recenzije masaža

Super ženska , sve gore navedeno je i bolje. Prirodna ,opuštena , jedna od najboljih, a neoreserava se i ne laže po oglasima. Jedino prostor je nikakvi, pod , plahte uredno mijenja, možeš se tuširati ,ugodna, vrhunski oral i čini se da nema više od 30-35 g..ocjena 9/10
 
Imaš na trešnjevci (žumberačka) salon, 200 kn pola sata, istina ne smiješ je dirati, ali ženska te stvarno dobro izmasira i na kraju drkica. Ne bole te leđa, a i jaja pročiščena.
 
Može link oglasa I jel ima opcija neka nadoplata pa oral bez kabanice?
Ko za inat baš sad linka nema. Ugl. iznad lokacije u oglasu, tamo gdje piše "ime oglasa" treba pisati Josena. To su ti te. Čekiraj (a budem i ja) sutra, morale bi objaviti opet, jer su stalno bile u oglasniku. Bio sam prije dva-tri mjeseca tamo, a i nedavno (možda dva tjedna) sam zvao čisto da vidim dali su tamo. Kod ove koje sam ja bio nema oralke niti nadoplate, ali tamo rade dvije cure po smjeni, pa možda postoji opcija kod ostalih cura.
 
Evo, sve se možeš dog sa njom
Ne možeš se ništa s njom dogovoriti jer je nepouzdana, naruči te za termin i kad dođeš ne javlja se, ako i je netko kod nje javila bi se kad ode, al ne, ništa, ni sorry, ...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh