ZAGREB - Recenzije masaža

Pozdrav, tražim maserku do 30 g, a da ju je moguće dirati i ljubiti se s njom, što se tiče seksa trenutno bih samo ručni završetak, ima li netko preporuku (Zg)?
 
Također tražim nešto za prvi put, samo b2b s he bez odnosa. Prošao sam praktički cijeli forum i nekako iskustva s Tinom iz Sigeta su me se najviše dojmila. Samo nigdje nisam uspio naći radi li ona masaže ili samo klasika? I koja je tarifa za b2b?
 
Pošto ću ići prvi put ak može sam neko ukratko kak funckionira to? Prije nego počnete se otiširaš tamo il to samo kod nekih? Onda odmah gol na stol pa kreće? Za svršavanje se prije dogovarate il u tijeku?
 
Pošto ću ići prvi put ak može sam neko ukratko kak funckionira to? Prije nego počnete se otiširaš tamo il to samo kod nekih? Onda odmah gol na stol pa kreće? Za svršavanje se prije dogovarate il u tijeku?
Mozes se otusirati kod kuce prije dolaska a mozes i kod nje, neke dame preferiraju da se otusiras obavezno i kod njih. Nemoras se dogovarat za svrsavanje, to se podrazumjeva, ali naravno mozes se sve dogovorit na mjestu.
 
Koja je bolja, ljepsa...imam 20 i kusur godina, volim mlađe cure 20/25 i planiram otici pa ako moze kratka usporedba, hvala



E kod ove lorene sam ja bio... ulica je kuzminecka vrbani... ta cura sebe ne smatra kurvom nego maserkom 🤣🤣🤣 tako da ima samo drkanja, nema pusenja i seksa.... prave su slike, izgled je ok nista posebno. Preporucujem da odete
 
Da vas nešto pitam...možda čudno ali da se ne zaletim pa izvisim.


Kak cure maserke il općenito cure za sex gledaju na jače dečke? Čitaj debele

Da li ih ne žele obraditi ili nema veze samo daj pare i sve ide?
 
Da vas nešto pitam...možda čudno ali da se ne zaletim pa izvisim.


Kak cure maserke il općenito cure za sex gledaju na jače dečke? Čitaj debele

Da li ih ne žele obraditi ili nema veze samo daj pare i sve ide?
Moj frend je debel i njega uvijek traze da se istušira, a mene koji sam mrsav pitaju dali se zelim istusirati. Nije mi nikada ni jedna rekla da se moram istusirati. Valjda misle da se debeli ljudi vise znoje i smrde... stvarno neznam.

Neke maserke ti ne rade oralno i seks bez obzira koliko para ponudis...
 
Sve štima. Jasno mi je da je lijepše vidjeti nekoga ko drži do sebe i liči na čovjeka a ne na medvjeda

Debeli sam, nemam kaj skrivati. Ali ipak me zanimalo dal i mi teža kategorija ulszimo u igru :)
 
Nisam još vidio oglas u kojem piše primam samo zgodne, debeli stop 😂

Možda je i njima ugodnije ako si oku ugodan, al lova je lova...
A ovo da neke maserke ne žele oralno ni seks koliko god novaca ponudiš nema veze s debljinom, nego time da rade samo masaže i drkanje bez seksa i toga se drže.
 
091 941 4986
Ako zelite provjereno top masazu od jako zgodne zene zovite
B2b 350 krznenih
Lokacija miramarska cesta
Rucni HE

Dogovor lagan, dodem tano prostor je bezveze ali to je i tako manje bitna stavka. Otvara crvenokosa slatkica udhes skines se legnes ona dode gola u sobu i krene, masaza osrednja, handjob odlican, sise savrsene, mozes ju dirati po pizdi al nema prstenjacenja, cijelokupni dojam 10/10
 
091 941 4986
Ako zelite provjereno top masazu od jako zgodne zene zovite
B2b 350 krznenih
Lokacija miramarska cesta
Rucni HE

Dogovor lagan, dodem tano prostor je bezveze ali to je i tako manje bitna stavka. Otvara crvenokosa slatkica udhes skines se legnes ona dode gola u sobu i krene, masaza osrednja, handjob odlican, sise savrsene, mozes ju dirati po pizdi al nema prstenjacenja, cijelokupni dojam 10/10
Godine?
 
091 941 4986
Ako zelite provjereno top masazu od jako zgodne zene zovite
B2b 350 krznenih
Lokacija miramarska cesta
Rucni HE

Dogovor lagan, dodem tano prostor je bezveze ali to je i tako manje bitna stavka. Otvara crvenokosa slatkica udhes skines se legnes ona dode gola u sobu i krene, masaza osrednja, handjob odlican, sise savrsene, mozes ju dirati po pizdi al nema prstenjacenja, cijelokupni dojam 10/10
Jel se moze dogovorit nesto vise?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh