ZAGREB - Jel bio tko?

Meni isto to rekla i kao moram kupit nekakav A bon u vrijednosti 100 ili 150 eura tak da nista od tog jos jedna bonasica
 
Dobro veče,
Mene zanima ako zna tko kako sve to funkcionira te prevare sa tim a bonovima.
Da li se to više osoba izmjenjuje pod istim brojem, ili je jedna te ista osoba i da li je to sve nekako umreženo ako zna netko.
Znam samo da nije sve virtualno jer daju doslovno određene adrese gdje ajmo reć operiraju, znači stvarne su i konkretne osobe.
 
Dobro veče,
Mene zanima ako zna tko kako sve to funkcionira te prevare sa tim a bonovima.
Da li se to više osoba izmjenjuje pod istim brojem, ili je jedna te ista osoba i da li je to sve nekako umreženo ako zna netko.
Znam samo da nije sve virtualno jer daju doslovno određene adrese gdje ajmo reć operiraju, znači stvarne su i konkretne osobe.
dali si ti rodom iz HLEBINA ?
 
Uopće ne znam ko su ti tvoji hlebinci al pitao sam pitanje konkretno jer želim znat dal je to sve nekako povezano il se radi od slučaja do slučaja.
 
Dobro veče,
Mene zanima ako zna tko kako sve to funkcionira te prevare sa tim a bonovima.
Da li se to više osoba izmjenjuje pod istim brojem, ili je jedna te ista osoba i da li je to sve nekako umreženo ako zna netko.
Znam samo da nije sve virtualno jer daju doslovno određene adrese gdje ajmo reć operiraju, znači stvarne su i konkretne osobe.
totalno nebitno tko je iza toga...
kupis bon,
prije nego dodjes, na adresu/vrata trazi da joj poslikas bon (u vrijednosti usluge, ili dio kao akontaciju da ces kao uopce doc)
opcionalno nudi ime prezime oib lokaciju kao garanciju ako pocnes sa pitanjima
ak posaljes poslikani bon, bacio si pare 99% (navodno da su neki i dosli na prava vrata)

sto ti znaci garancija?
nista
dam ti ja svoju live lokaciju u zgradi, pa me nadji iza kojih sam vrata i na kojem katu,
naravno ak je to uopce lokacija mojeg moba koju ti kao dam
e sad, nosim li suknju ili brkove, i ne slicim na sliku koju si vidio na oglasniku,
izvoli, tuzi me po oibu... ;-)

eto, zato te nazvase hlebincem
 
Uopće ne znam ko su ti tvoji hlebinci al pitao sam pitanje konkretno jer želim znat dal je to sve nekako povezano il se radi od slučaja do slučaja.
Igore tebi na znanje i ravnanje, inače su "hlebinci" poznata škola naivnog slikarstva (Generalić, Hegedušić, Mraz...) iz mjesta Hlebine i kao takva jedna od najcjenjenijih u svijetu. Samo kod nas se uvriježio posprdni naziv za one koji su naivni i nasjedaju na laži "hlebinac".
 
Ja to sve znam, al nije nebitno tko stoji iza toga jer to nije samo neki kao operativni sustav koji te vara, iza toga stoje prave i konkretne osobe koje rade te prevare.Znači ako netko da neku određenu adresu iza te adrese nešto stoji, ona nije odabrana nasumično zato me zanima za početak ako netko zna kako to u suštini funkcionira.Da li je jedna te ista osoba pod jednim te istim brojem il se izmjenjuju, teško mi je povjerovat da je to od slučaja do slučaja pošto svaka traži da joj se javi na whatsup na kojem ispod piše poslovni račun i kako sam čuo i shvatio zaključani su brojevi znači možeš ih dobit samo ako se javiš na whatsup porukom.
 
Generalno svaki oglas u kojem se traži dopisivanje Wappom i Viberom "smrdi na prevaru", i kao što si primijetio sve je više takvih oglasa, skoro pa svaki drugi na PO. Trebao si do sada zaključiti kako "domaće" cure s PO samo sa stalnim klijentima komuniciraju putem Wappa, za razliku od Latina, Ruskinja, Ukrajinki... koje zbog jezične barijere jedino tako se dopisuju.
Što se tiče brojeva ima ih hrpa, a lokacije isto tako nisu jednoobrazne, navode se od Centra, Španskog, NZG, Maksimir, Dubrava... u stvari nema dijela grada gdje se kao "ne nalaze", jer im adrese nisu uopće bitne, a brojeve mijenjaju čim se pročuje da je oglas fake.
 
Ja to sve znam, al nije nebitno tko stoji iza toga jer to nije samo neki kao operativni sustav koji te vara, iza toga stoje prave i konkretne osobe koje rade te prevare.Znači ako netko da neku određenu adresu iza te adrese nešto stoji, ona nije odabrana nasumično zato me zanima za početak ako netko zna kako to u suštini funkcionira.Da li je jedna te ista osoba pod jednim te istim brojem il se izmjenjuju, teško mi je povjerovat da je to od slučaja do slučaja pošto svaka traži da joj se javi na whatsup na kojem ispod piše poslovni račun i kako sam čuo i shvatio zaključani su brojevi znači možeš ih dobit samo ako se javiš na whatsup porukom.
koji ti je kurac? pa mogu i ja bit taj, stavim oglas, adresu, i neko se upeca i pošalje bon, novi broj košta oko 3€ . Jel zbilja misliš da treba zločinačka organizacija za takov poduhvat?
 
Ne treba zločinačka organizacija al da je to doslovno od slučaja do slučaja onda ne bi sve ali baš sve imale identičnu spiku, ponude, slale one retardirane slike itd.I ne bi svakoj pisalo poslovni račun ispod whatsup broja ubiti ne bi niti jednoj.Zato me zanima da li možda oglasnik kao takav stoji iza tih prevara il je to jednostavno međusobno povezano između profila ili ti oglasa.Jednostavno po mojoj procjeni je gotovo nemoguće da je to od slučaja do slučaja.Ako i je onda opet ponavljam one adrese koje daju nisu samo tako nasumično navedene, konkretne osobe stvarne tamo negdje operiraju tako da sam se toliko zainteresirao za to ko da sam Sherlok Holmes.
To šta će mene zajebavat netko da sam popušio takav levat mi je doslovno najmanji problem i uopće se nema čega sramit, veći problem je shvatit kako to funkcionira i razotkrit neke tako na djelu.
 
Ne treba zločinačka organizacija al da je to doslovno od slučaja do slučaja onda ne bi sve ali baš sve imale identičnu spiku, ponude, slale one retardirane slike itd.I ne bi svakoj pisalo poslovni račun ispod whatsup broja ubiti ne bi niti jednoj.Zato me zanima da li možda oglasnik kao takav stoji iza tih prevara il je to jednostavno međusobno povezano između profila ili ti oglasa.Jednostavno po mojoj procjeni je gotovo nemoguće da je to od slučaja do slučaja.Ako i je onda opet ponavljam one adrese koje daju nisu samo tako nasumično navedene, konkretne osobe stvarne tamo negdje operiraju tako da sam se toliko zainteresirao za to ko da sam Sherlok Holmes.
To šta će mene zajebavat netko da sam popušio takav levat mi je doslovno najmanji problem i uopće se nema čega sramit, veći problem je shvatit kako to funkcionira i razotkrit neke tako na djelu.
Zasto mislis da ne bi moglo biti od slucaja do slucaja? Evo npr zamisli scenarij: neki lik popusi na bonove i pomisli "hmm, ako su mene uspjeli zajebati, zasto nebi ja na isti nacin zajebao druge", prekopira "poslovni model" i eto ti jos jednog prevaranta u igri. I tako ih se s vremenom nakoti sve vise i vise. Logicno da je neko morao biti prvi u toj igri, ali nije logicno vjerovat da ga drugi nisu poceli kopirati, jer nije nuklearna fizika kopirat taj "poslovni model", sve sta ti treba je mobitel i sim kartice.
 
totalno nebitno tko je iza toga...
kupis bon,
prije nego dodjes, na adresu/vrata trazi da joj poslikas bon (u vrijednosti usluge, ili dio kao akontaciju da ces kao uopce doc)
opcionalno nudi ime prezime oib lokaciju kao garanciju ako pocnes sa pitanjima
ak posaljes poslikani bon, bacio si pare 99% (navodno da su neki i dosli na prava vrata)

sto ti znaci garancija?
nista
dam ti ja svoju live lokaciju u zgradi, pa me nadji iza kojih sam vrata i na kojem katu,
naravno ak je to uopce lokacija mojeg moba koju ti kao dam
e sad, nosim li suknju ili brkove, i ne slicim na sliku koju si vidio na oglasniku,
izvoli, tuzi me po oibu... ;-)

eto, zato te nazvase hlebincem
Whatsapp oglase prijaviti Plavom oglasniku kao prevarantske.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh