ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pozdrav, ima li netko kontakt od milfice iz nove galerije, nisam dugo bio, zadnji put se malo udebljala ali i dalje mi je kod nje najbolji footjob :) To nije ni Tina ni Helena ni zgodna žena.
 
Netko iskustva?
 

Prije nekoliko dana posjetio damu iz oglasa, prostor Miramarska, prostor, kupaonica cista i u redu, tusiranje prije i poslije, dama otusirana prije, zgodnicka, malo jaca, sve u svemu izgled ok...
Uzeo masaza btb, rucno na kraju 55 novih oko 35-40, ostalo pusing 80, komplet 120.
Dama kaze da je iz Istre, ali nije bitno, cijelo vrijeme gola, masira ok za ovu vrstu masaze, cice 2-3.
Kod btb kad si na ledima sa cicama mozes sve...
Kod rucnog ona se postavi da mozes do mackice, depilirana, glatka kod prstica unutra cini se dosta uska...
U prostoru pas koji spava...francuski buldog
Ponoviti mozda ako ne nadem nesto bolje u blizini Importane-Glavni kolodvor....
 

Evo još jedne recenzije vašeg Dutchie.

Mala molba, ako mi ljudi pošalju DM, ako govorite engleski, recite mi. Trudim se svima pošteno odgovoriti, ali lakše je na engleskom 😁

Danas je bila lijepa sunčana subota, i pošto sam već pokušao, ali nisam stigao do nje, otišao sam do Slatka Tajna.

Kakav sjajan provod, bio je to trenutni klik za mene, ovo je stvarno djevojka koja mi se jako sviđa!

Kontakt je bio lak preko WhatsApp, stan čist, djevojka sretna i ljubazna - dobar početak!

Nakon kratkog razgovora, odlučio sam se za 1 sat, i sretan sam što jesam, cijelo iskustvo je bilo zabavno, opušteno i volio bih da više takvih iskustava bude.. Osjećao sam se kao da sam na spoju, a ne na plaćenom iskustvu

70€ 30 min / 130€ sat
Oral bez, sex sa guma.

Izgleda malo oblije nego na njezinim fotografijama, ali ono što vidite to i dobijete, što bi se nekim dečkima moglo svidjeti, ali uf... za mene je to zapravo veliki plus i uz nevjerojatnu punu okruglu guzicu!

Nema ljubljenja, što je šteta, rijetko imam želju za tim, ali evo jesam.

I jedina stvar za koju se još mogu moliti je anal.. Ali to nije opcija.. Čovjek može sanjati 😁

Moja presuda, toplo preporučujem ovu djevojku, posebno onima koji su imali loših iskustava negdje drugdje, I oni dečki koji vole topli razgovor koliko i dobro okruglo dupe!
 
Prvo danas pokušao kod AneKovač-slatka crvenokosa; dobio ju, dogovorio - komunikacija s njene strane mutava, čuješ odma da nebu sve dobro, ali na temelju nekih pozitivnih recenzija išao sam provjerit... naravno,došao na lokaciju i cura se ne javlja... zvao dva puta i gas...
Otvorio plavi i našo ovaj oglas

- dogovor normalan, sloboština,80€/150€
ona na slikama... dobra jebozovna milfara,39 godina, dobro tjelo sa lijepim trbušnim mišićima, ugodna i pristojna, uredna kupaona, čisti ručnici...uska pičkica, dobro ga puši- spasila je moj dan😌
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh