OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

jebem ti prste ,, sada je na snimanju ako ne sere.. ovako hm ko zna ......
sad sam isao gledati i ne mogu da vjerujem da joj je pretplata 20 eura, kad uzmes u obzir da skoro svaki srednjoskolac u okolici vinkovaca zna tko je i dobar dio je pretplacen, ja iskreno ne vjerujem da ce pusit kurac nekom random liku za 100 eura. jedino ako nije droljica, al to je opet druga prica
 
sad sam isao gledati i ne mogu da vjerujem da joj je pretplata 20 eura, kad uzmes u obzir da skoro svaki srednjoskolac u okolici vinkovaca zna tko je i dobar dio je pretplacen, ja iskreno ne vjerujem da ce pusit kurac nekom random liku za 100 eura. jedino ako nije droljica, al to je opet druga pricajavlja
davno saim išo ali nije joj bio dostupan of, koji razlog ne znam, kolik oznma ima 3 ing,inace sa 4 piše :))) cudni su godpodnji putevi
 
sad sam isao gledati i ne mogu da vjerujem da joj je pretplata 20 eura, kad uzmes u obzir da skoro svaki srednjoskolac u okolici vinkovaca zna tko je i dobar dio je pretplacen, ja iskreno ne vjerujem da ce pusit kurac nekom random liku za 100 eura. jedino ako nije droljica, al to je opet druga prica
Samo onome tko joj se svidi izađe s njim al bolje je kad ju uhvatiš uživo onda imaš veće šanse
 

Ove dvije iz Robertovog video-a su trenutno u Slavonskom Brodu, tako da vjerujem da dolaze u Osijek.

Evo profili:
Kad dođe ova Jade idem kod nje i to definitivno
 
Lijepa je dosta tako da bi tetovaže zanemarijo inače ni ja nevolim tetovirane
Inače nemam ništa protiv tetovaža kad je umjereno, al ove brazilke stvarno pretjeruju.. Pogotovo kad imaju cijela leđa (ili velika tetovaža), cijela ruka, a najgore mi je kad imaju veliku/cijelu nogu istetoviranu ili veliku tetovažu na guzovima, jer su mi noge i dupe najbolji dio ženskog tijela, a to mi ih malo nagrdi.

Malo je zamarajuće da ih je 99% na istu foru, kad si vidio jednu, vidio si ih 99%. Trebao bi se možda malo na istočnoeuropske kurabe bacit, al su nepouzdani oglasi i nema ih ovdje
 
Poz ekipa,imate li iskustva s djevojkama na plavom oglasniku,a koje su trenutno u osijeku,za ove s bonom kontam da je fejk,a ove ostale? Jel može info,može i u inbox,tnx
 
Inače nemam ništa protiv tetovaža kad je umjereno, al ove brazilke stvarno pretjeruju.. Pogotovo kad imaju cijela leđa (ili velika tetovaža), cijela ruka, a najgore mi je kad imaju veliku/cijelu nogu istetoviranu ili veliku tetovažu na guzovima, jer su mi noge i dupe najbolji dio ženskog tijela, a to mi ih malo nagrdi.

Malo je zamarajuće da ih je 99% na istu foru, kad si vidio jednu, vidio si ih 99%. Trebao bi se možda malo na istočnoeuropske kurabe bacit, al su nepouzdani oglasi i nema ih ovdje
Slabo ćeš nać brazilku koja nema ni jednu tetovažu
 
Inače nemam ništa protiv tetovaža kad je umjereno, al ove brazilke stvarno pretjeruju.. Pogotovo kad imaju cijela leđa (ili velika tetovaža), cijela ruka, a najgore mi je kad imaju veliku/cijelu nogu istetoviranu ili veliku tetovažu na guzovima, jer su mi noge i dupe najbolji dio ženskog tijela, a to mi ih malo nagrdi.

Malo je zamarajuće da ih je 99% na istu foru, kad si vidio jednu, vidio si ih 99%. Trebao bi se možda malo na istočnoeuropske kurabe bacit, al su nepouzdani oglasi i nema ih ovdje
Ja opet volim tetovaze iako ja nemam nijednu i ne bih si napravio nikada ☺️
Ja cijeli tjedan gledam da mi dode nesto da odem kod te Jade, ali nekako me ne privlaci..ne znam sta mi ne pase... Al zato cu u pon do Crystal u Brčko pa ostavim recenziju😁
 
Dali je netko imao iskustva sa seekinga u Osijeku i okolici? Vidim da ima par profila pa me zanima dali vrijedi uzeti pretplatu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh