BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Kakve to ima veze sa našom prethodnom pričom, očigledno je samo tebi jasno.

Sa druge strane, ovo tvoje je svima nama potencijalni problem. Ako se nakupi više vas moćnih jebača, krenuće kurve da nam dodatno naplaćuju ako je nateramo da svrši 😂
Koliko sam dužan?
— 300
Kako 300, dogovorili smo za 200?
— Toliko si me dobro jebao da sam dva puta svršila iako to nisam želela. Sve vreme sam mislila o staroj majci u faveli, noktarki koja se odselila pa sad moram tražiti novu, i šta da obučem za proslavu mature sledećeg meseca. Ali džaba, toliko si dobar da sam dva orgazma doživela. Sigurno si to i ti primetio po grčenju zida vagine, a provalio si sigurno i da se ph vrednost sluzokože na kratko promenila 😂😂😂
 
Kakve to ima veze sa našom prethodnom pričom, očigledno je samo tebi jasno.

Sa druge strane, ovo tvoje je svima nama potencijalni problem. Ako se nakupi više vas moćnih jebača, krenuće kurve da nam dodatno naplaćuju ako je nateramo da svrši 😂
Koliko sam dužan?
— 300
Kako 300, dogovorili smo za 200?
— Toliko si me dobro jebao da sam dva puta svršila iako to nisam želela. Sve vreme sam mislila o staroj majci u faveli, noktarki koja se odselila pa sad moram tražiti novu, i šta da obučem za proslavu mature sledećeg meseca. Ali džaba, toliko si dobar da sam dva orgazma doživela. Sigurno si to i ti primetio po grčenju zida vagine, a provalio si sigurno i da se ph vrednost sluzokože na kratko promenila 😂😂😂
Haha, kako te kidaju kompleksi, beskičmeni rogonjo. Vidim da ti je to bolna točka i da poput kakvog kera pratiš svaki moj post koji s tobom veze nema. K nozi! I budi dobar! Evo obećajem, neću više pisati o multiorgazmičnim kurvama i maratonskoj jebačini da nebi nedajbože na stranicama crne kronike čitali kako je matori Sofronije sam sebi presudio negdje daleko u bespućima srbistanske džamahirije.
 


Znaci ukratko,
Cijena 200/1h azijka kaze uzbekistan nestvarno lijepa tijelo ok manekenske građe jako uska al vesela raspolozena cista maksimalno mirisljava,ko ima malo deblju kitu ko ja bit ce mu malo neugodno al prode nekako 😂😂😂
Blizina trga fin apartman jos neka zenska je s njom.
Za maknut se malo od juznoamerikanki jako dobra zamjena ajmo rec.
 
wow wow wow, sta reci na ovu picku, top.
Watch this... kada je otvorila vrata u nekom glupom kaputu skoro se okrenuo nazad, posto daje 15min za 100, mislim si ajd uzimam to ako bu jako lose nikom nista. kada se mala skinula wow, the best ass i the universe, nesto slicno kao sto ke teta lucija imala prije 20god, al ovo je booljee...
Izvedba u sexu 11/10, izgled 10/10, ljubaznost 10/10,
who ever go will not regret for sure


Zasto pita selfie, koji kurac?
 
Bok ljudi, novi sam tu i nemam previše iskustva s prostitutkama, da li se isplate ove s EGE u Zagrebu ili je omjer cijene/kvalitete bolji ako potegnem do Austrije u neki Laufhaus? Ne da mi se baš ni natezati i dogovarati previše ili da bude neki scam.
 
Haha, kako te kidaju kompleksi, beskičmeni rogonjo. Vidim da ti je to bolna točka i da poput kakvog kera pratiš svaki moj post koji s tobom veze nema. K nozi! I budi dobar! Evo obećajem, neću više pisati o multiorgazmičnim kurvama i maratonskoj jebačini da nebi nedajbože na stranicama crne kronike čitali kako je matori Sofronije sam sebi presudio negdje daleko u bespućima srbistanske džamahirije.
Na stranu sva zajebancija, čak i tema oko koje je počela diskusija, količina uvreda i ružnih kvalifikacija koje iznosiš u svakom postu je zaista tužna za čitati. Bukvalno ne postoji nijedna rečenica u ova 3 kilometarska posta u kojoj ne omalovažavaš, vređaš ili prozivaš. Onda paranoja kako "pratim svaki tvoj post" 😂 a ima ih ukupno 3 u ovoj temi na koja sam odgovorio. Itd... Stvarno, idi da ti to neko pogleda, ako nije kasno 😁
Realno, kad si u stanju kurcem obmotanim kondomom da osetiš treperenje zidova vagine, valjda nije mnogo očekivati da ovde osetiš koliko si van neke smislene, kulturne komunikacije 🤣🤣🤣
 
Nisi ti oplakao od smijeha na moju poruku, nego si se iskompleksirao. Kao što rekoh, u pravu je za tebi slične bila Raluca iz Frankfurta: 5 minuta, 5 cm, 50 godina, 150 kila, 150 eura. Idealan klijent. Pa neće valjda tebe blokirati. Tebe je život u samom startu blokirao, beskičmeni rogonjo.

Za plakati od smijeha je tvoja izjava da se neke od znakova ženskog orgazma može odglumiti, kao npr pulsiranje zidova vagine, kontrakcije zdjeličnih mišića kao i treperenje mišića s unutarnje strane bedara te naposlijetku i skvirtanje. Evo nešto si naučio. Nema na čemu. I onda neka kurava takva razjebana treba odradit još par likova koji će joj pružiti Pierre Woodman tretman sa John Holmes kurčinom. Kako da ne. No naravno, ti si jedan od onih koji vjeruju gonoreičnoj brazilki koja tvrdi da ima par klijenata tjedno te da vjerojatno spaja ugodno s korisnim. Vrlo održiv model poslovanja. Još je veći krindž tvoje stavljanje u koš žena civilki koje vole sex i orgazam sa EGE profesionalkama kojima je, kakvoga li čuda, primarni motiv zarada.

U krajnjoj liniji boli, me kurac jel kurva svršila ili ne. Bitno je da sam ja otišao zadovoljan i zadovoljen. Što se mene tiče, dotične su sa financijske strane uvijek ispoštovane, kao i sa ljudske. Dogovor je dogovor, a ne znači ne. Jebači često sami sebe ne poštuju, to je najveći problem. Mučna je količina simpova u ovom sportu. Zapitajte se što bi bilo kada bi ste arestirali kod neke od tih EGE kurava, kao i ovih domaćih. Zvale bi vam hitnu, al kad bi se ono brutalno zajebavali. One i frendice/pimpovi bi vas odvukle ispred ulaza da krepate u mukama i dale petama vjetra.
Slazem se s dosta toga napisanog. Medjutim sto se tice profesionalki s ege bas i ne. Naime, vecina tih cura iz Brazila, Kolumbije, Venecuele i ostalih zemalja se bave uobicajnim zanimanjima. Nekave pro one nisu po tom pitanju. Ege ima opciju blokiranja regije tako da ih se recimo kad su u Eu ne moze vidjeti iz zemalja iz kojih dolaze. Na instagramu se naslikavaju s prijateljima i imaju tamo sasvim normalan zivot koji veze nema s ovim sto ovdje rade. Mozda se i nadje koja pro u tom smislu ali velika vecina njih se bavi obicnom poslovima tamo i ovdje koriste mogucnost sto ih nitko ne zna i ne vidi njihove oglase na ege da zarade lovu i nadju onu svoju razvratnu i nemoralnu crtu koju tamo drze pod kontrolom😂
 
Slazem se s dosta toga napisanog. Medjutim sto se tice profesionalki s ege bas i ne. Naime, vecina tih cura iz Brazila, Kolumbije, Venecuele i ostalih zemalja se bave uobicajnim zanimanjima. Nekave pro one nisu po tom pitanju. Ege ima opciju blokiranja regije tako da ih se recimo kad su u Eu ne moze vidjeti iz zemalja iz kojih dolaze. Na instagramu se naslikavaju s prijateljima i imaju tamo sasvim normalan zivot koji veze nema s ovim sto ovdje rade. Mozda se i nadje koja pro u tom smislu ali velika vecina njih se bavi obicnom poslovima tamo i ovdje koriste mogucnost sto ih nitko ne zna i ne vidi njihove oglase na ege da zarade lovu i nadju onu svoju razvratnu i nemoralnu crtu koju tamo drze pod kontrolom😂
Većina zanimanja kojima se te EGE južnoamerikanke bave u prvom planu naglašava njihov fizički izgled, tako da se među njima mahom mogu naći kojekave fitness trenerice, plesačice, hostese, modeli za donje rublje itd za što je zarada u usporedbi čak i s našom zapadnobalkanskom prosječnom plaćom jebena crkavica. Dolaze iz sredina i kreću se u krugovima u kojima ljudski život ne vrijedi pola pičke hladne vode, gdje cilj ne bira sredstvo i gdje se seks i seksualnost totalno drukčije pojimaju nego kod nas zapadnjaka. A jednom kad iz tog blata uspiješ izaći i osjetiš miris love i glamurozan život koji donosi 250 eura za sat vremena beznačajnog odnosa, nemoguće se vratiti na staro.

Na instagramu se dobar dio njih ne naslikava samo s prijateljima, već nerijetko i s članovima uže obitelji koji su itekako svjesni svega i sve skupa normalno prihvaćaju. Ponavljam, ovo normalno je vrlo relativan pojam ovisno o podneblju. Određen dio južnoamerikanki na domaćem terenu opslužuje bijelu zapadnjačku gospodu po EGE cjeniku, ima onlyfans ili webcam, poziraju golišave za erotske revije ili su na ovaj ili onaj način ukljućene na seksualno tržište.

Shvaćam da je jebačima primamljiva ideja kako su EGE djevojke došle ovdje da istraže svoju divlju stranu te da spoje ugodno s korisnim, no ona je u istoj mjeri smiješna kao kad ti prilikom susreta kažu super si i baš mi se sviđaš, a ti se potajno nadaš da bi imao prođu u svakodnevnom životu, van pay4play priče.
 
Većina zanimanja kojima se te EGE južnoamerikanke bave u prvom planu naglašava njihov fizički izgled, tako da se među njima mahom mogu naći kojekave fitness trenerice, plesačice, hostese, modeli za donje rublje itd za što je zarada u usporedbi čak i s našom zapadnobalkanskom prosječnom plaćom jebena crkavica. Dolaze iz sredina i kreću se u krugovima u kojima ljudski život ne vrijedi pola pičke hladne vode, gdje cilj ne bira sredstvo i gdje se seks i seksualnost totalno drukčije pojimaju nego kod nas zapadnjaka. A jednom kad iz tog blata uspiješ izaći i osjetiš miris love i glamurozan život koji donosi 250 eura za sat vremena beznačajnog odnosa, nemoguće se vratiti na staro.

Na instagramu se dobar dio njih ne naslikava samo s prijateljima, već nerijetko i s članovima uže obitelji koji su itekako svjesni svega i sve skupa normalno prihvaćaju. Ponavljam, ovo normalno je vrlo relativan pojam ovisno o podneblju. Određen dio južnoamerikanki na domaćem terenu opslužuje bijelu zapadnjačku gospodu po EGE cjeniku, ima onlyfans ili webcam, poziraju golišave za erotske revije ili su na ovaj ili onaj način ukljućene na seksualno tržište.

Shvaćam da je jebačima primamljiva ideja kako su EGE djevojke došle ovdje da istraže svoju divlju stranu te da spoje ugodno s korisnim, no ona je u istoj mjeri smiješna kao kad ti prilikom susreta kažu super si i baš mi se sviđaš, a ti se potajno nadaš da bi imao prođu u svakodnevnom životu, van pay4play priče.
Da istina ali kazem dosta njih se bave uobicajnim zanimanjima tipa pravnica, uciteljica, teta po vrticima cak i novinarki. Sjecam se jedne koja je bila prije par godina ovdje i prasila se u dupe. Ima tu i modela i fitness influencerica ali vecina njih su aninimus cure boljeg izgleda koje su se dokopale Eu preko neke koja je vec tu bila. Ocigledno da su sve one po instagramu u kontaktu jedna s drugom i slicno pa se savjetuju. Neke dodju jedan put i vise se ne vracaju a druge su redovno ovdje. Neke se cak i udaju pa stavljaju fotke s djecom po instagramu. Ima dakle tu svega ali najmanje profesionalki iskreno. To je barem moje misljenje mozda grijesim.
 


Znaci ukratko,
Cijena 200/1h azijka kaze uzbekistan nestvarno lijepa tijelo ok manekenske građe jako uska al vesela raspolozena cista maksimalno mirisljava,ko ima malo deblju kitu ko ja bit ce mu malo neugodno al prode nekako 😂😂😂
Blizina trga fin apartman jos neka zenska je s njom.
Za maknut se malo od juznoamerikanki jako dobra zamjena ajmo rec.
Moze par informacija,jel ima gfe?moze li se svrsit po licu/usta? Ljubi li se kako treba?
Bio kod one Aishe ima 20 dana nikakvo iskustvo pa mi se neda opet nasjest
 
Mali savjet :dobro pazite da nakon posjeta bilo kojoj curi ne ostane njen parfem na odjeci ili bilo cemu i UVIJEK se otusirajte nakon akcije jer cete imati vatreno krstenje ko ja jucer
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh