ZAGREB - Jel bio tko?

U pravu je, kad bi bilo placanje poslije nitko nebi placao...

A gdje je legalizirano isto placas unaprijed.
Istina.. postojao je salon gdje se masaza placala na kraju- bogme su se cure naradile za djabe. Lik ti dode na masazu, pocne te ucjenjivati za sex ili oral, kad odbijes pri odlasku se pozali nadleznom da nije zadovoljan i nece platiti mas. lijepo gazda tebi ne plati tvoj rad ili ti naplati taj termin, a ti trosis ruke sat vremena bezveze. Jos bolja je fora bila da ti prvi put ponudi veliku cifru da te nagovori da pristanes na vise, a sljedeci dolasci da pola ili nista ili ce se zalit da nije zadovoljan.. Velik dio ljudi bilo je fer, ali bilo je jedno 30% gamadi koja je to itekako koristila.
 
Istina.. postojao je salon gdje se masaza placala na kraju- bogme su se cure naradile za djabe. Lik ti dode na masazu, pocne te ucjenjivati za sex ili oral, kad odbijes pri odlasku se pozali nadleznom da nije zadovoljan i nece platiti mas. lijepo gazda tebi ne plati tvoj rad ili ti naplati taj termin, a ti trosis ruke sat vremena bezveze. Jos bolja je fora bila da ti prvi put ponudi veliku cifru da te nagovori da pristanes na vise, a sljedeci dolasci da pola ili nista ili ce se zalit da nije zadovoljan.. Velik dio ljudi bilo je fer, ali bilo je jedno 30% gamadi koja je to itekako koristila.
Kod Tonke maserke sam plaćao na kraju ali takav je dogovor samo kod nje bio.Korektna cura koja ne radi više ovaj posao.
 
Pozz ekipa
Dal znamo ista o ovoj?
Kustosija 60/30,tj 110/60
Neka iskustva?
Kaj je,dogovarao sam se sa njom ali zbog obveza sam morao odgoditi
Ja ne znam kaj ovaj bunca, ali bio sam kod nje prije mozda 2 godine, ma i manje. Zena pusi travu i to je sve, zapalili smo i sevili se. Ok je, ko voli male petite zenskice, bit ce zadovoljan. Osim ako od tada nije presla na nekaj zesce, ali nekak sumnjam.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh