OnlyFans djevojke


 
Imam svoju firmu, zezam se, moze mi se, ako jos kojoj curi mogu pomoc zasto ne, nek su Kurve, al su postenije od ovih koje se prave svetice, zena mi je bila iz fine obitelji, obrazovana, a kurvala se gdje je stigla, nije mi do sexa, mogu prepoznat tko je dobar a tko los, meni su za sad ove 2 super, probao sam i sa ovim plasticnima a popularnima, zali boze, umisljeno do bola, i iznenadio bi se, ove koje prodaju sadrzaj nisu primile vise kuraca od nasih zena, jer nase uvijek traze vise, jos, a ove na of, zivot toliko zna zaj, da im nije do kurvanja po ulici, pametnije su u svakom slučaju, sorry moje misljenje, rade bih ozenio of kurvu nego opet bio sa zenom kakva je bila moja bivša. A to sta ih ponizujes da su primile neznam koliko k.. Nije istina, vjeruj da nije, njima se vise gadi muski rod, bas zbog tog sto ih ponizujemo, ne kazem za sve, al ima i izuzetaka, al kazem briga me, neka svako radi sta zeli, samo sam odgovorio na komentar, nisam mislio sad ulazit u neke debate,pogledam forum tu i tamo, dosada jbg
Stela, pa toliko je očigledno da si to ti da je i mene sram kad čitam ovakve postove, ko bi tebi platio 500€ za video pusenja i twerkanja ahhahaha
 
Stela, pa toliko je očigledno da si to ti da je i mene sram kad čitam ovakve postove, ko bi tebi platio 500€ za video pusenja i twerkanja ahhahaha
Ja sam svoje reko, a ti misli sta zelis, ne kuzim ovakve spike, po tvom izgleda da svaka zena sa erotskih stranica sebe promovira ovdje, glup si, lik je pitao za Vzu zupaniju i ja mu reko na kog ja drkam, a ti produzi, nitko se tebi nije obratio.
 
Ja sam svoje reko, a ti misli sta zelis, ne kuzim ovakve spike, po tvom izgleda da svaka zena sa erotskih stranica sebe promovira ovdje, glup si, lik je pitao za Vzu zupaniju i ja mu reko na kog ja drkam, a ti produzi, nitko se tebi nije obratio.
Da daa stela, pa nemoj se ljutit kaj smo te opet prokužili. Dajes si ovdje fejk "testimonialse" kako bi navukla nove članove na svoj jadni OF. Pa očigledno je. Čak si me i blokirala tu na forumu prije nego si počela pisat ovdje o svom profilu kako ti pojedinci plačaju po 500-1000€ mjesecno za razno razni sadržaj 😂 😂 ko te ne znam skupo bi te platil, idi preprodavaj i varaj s oblekicom i robom po fejsu kao nekad.
 
I ako već hočeš nove članove, daj se malo bolje potrudi oko samopromocije. Ostavi se ovog foruma, primi se reddita, twittera, instagrama. Pa tamo se malo bolje ispromoviraj. Možda nađeš neku budalu koja ce si platit pretplatu kod tebe. Ja sam jednom, i niakd više, jer ti je sadržaj jadan a cijena ti je bože sačuvaj
 
I ako već hočeš nove članove, daj se malo bolje potrudi oko samopromocije. Ostavi se ovog foruma, primi se reddita, twittera, instagrama. Pa tamo se malo bolje ispromoviraj. Možda nađeš neku budalu koja ce si platit pretplatu kod tebe. Ja sam jednom, i niakd više, jer ti je sadržaj jadan a cijena ti je bože sačuvaj
Dobro sta je s glavom? Gdje si ti vidio da ja nju promoviram? I sta si se bas za nju zaljepio ako sam predložio i Anteu, ocito te mala dobro otkacila pa sad imas fobije i pratis tko je ce spomenut da mozes napadat, idi se lijeci.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh