Sex pred trećom osobom

MarkoG

New member
Pozdrav, oženjen sam ali mi je žena izuzetno konzervativna pa me već duže vrijeme pali želja da bi volio gledati neki par u živo dok se jebu i usput drkati, pali me i da nas gledaju ali žena ne želi.
Ima li ovdje parova i pojedinaca/pojedinki koje pali isti fetiš?
 
Pozdrav, oženjen sam ali mi je žena izuzetno konzervativna pa me već duže vrijeme pali želja da bi volio gledati neki par u živo dok se jebu i usput drkati, pali me i da nas gledaju ali žena ne želi.
Ima li ovdje parova i pojedinaca/pojedinki koje pali isti fetiš?
Ja bi vas htio gledati kako se jebete, probajte ju nagovorit☺️
 
Drago mi je čuti da ima još vas sa istim fetišem.
Ako ima neki ok par u slavoniji da bi oboje voljeli probati takvo iskustvo da uživaju u sexu dok ih netko gleda volio bih da mi se jave privatno da se dogovorimo. Prilično sam zgodan muškarac, nisam debeo, 30g. Diskrecija obavezna.
 
Ja sam bio kod jedne cure koja je radila masažu i odnos. Sa njom je bila i kolegica koja je radila samo masažu. Ta kolegica je bila neka studentica koja si je tako zarađivala.

Ja sam s ovom prvom imao odnos, a ovu drugu sam platio da nas gleda. Druga se napalila dok nas je gledala i počela se dirati pred nama.
 
Inaće ima situacija gdje imaš dvije frendice od kojih je jedna u vezi, a druga nije. Onda se njih dvije znaju dogovoriti da će dečko jebat ovu svoju, a njena frendica će biti u sobi s njima i gledati / dirati se.

Mislim da ovaj scebarij cure dosta pali.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh