Crystal Richi

@Crystal
Bio bih ti zahvalan kada bi na pp poslala cjenik za extra usluge koje mozemo dogovoriti.
Zahvaljujem.
I accept CASH and CRYPTO 💰
💎 incall
❕15 min - 80€
❕30 min - 100e (200km)
❕1h - 170e (340km)
❕2h - 320e
Outcall: 1hour - 200e

♨️Extra shot +30e🔞
💎Video shooting +500€ extra (all process)
10 minutes of shooting 200

💎Sex included
French kiss included
Massage included
Blowjob without condom included

Pussylicking/69 +25€ extra
CIM +20€ extra
CIF +50€
Anal +100€ extra
Rimming +30€ extra
Golden shower me on you +50€ extra
Deepthroat-swallow-facefuck +80€ each swallow

‪+7 993 363‑40‑34‬ WA
 
Ako imas volje,zelje,hoces,mozes,javi se pvt ako moze, za detaljnije da se dogovorimo,posto ja tebi ne mogu poslat poruku.
Imas osijek,dakovo,vukovar,vinkovci,zupanja to su veci gradovi,plus manja veca mjesta vape za ovakvim nesto.. :) to je moje misljenje
Ja ne moju iću u RH
Mogu doć samo u BiH negde blizu granice
 
Ja ne moju iću u RH
Mogu doć samo u BiH negde blizu granice
Znam,samo sam htio reci to su veca mjesta bila bi na dobitku,moje misljenje,a brcko orasje samac su nama blizu,logicno ako ne mozes doci,kao sto si 100 put rekla,da cemo mi doci u bosnu blize granice negdje gdje se odlucis smjestiti..
haj privatno ako moze da ti kazem da ne spamamo ovdje,ako ne onda neznam.
Objavi unaprijed gdje bi mogla bit kad i u kojem vremenu i eto. Necu vise spamat i gnjavit te ovdje. Poz
 
Znam,samo sam htio reci to su veca mjesta bila bi na dobitku,moje misljenje,a brcko orasje samac su nama blizu,logicno ako ne mozes doci,kao sto si 100 put rekla,da cemo mi doci u bosnu blize granice negdje gdje se odlucis smjestiti..
haj privatno ako moze da ti kazem da ne spamamo ovdje,ako ne onda neznam.
Objavi unaprijed gdje bi mogla bit kad i u kojem vremenu i eto. Necu vise spamat i gnjavit te ovdje. Poz
Imaš moj broj, dogovaram se samo preko WA
 
Citam ovu temu i moram rec, dosao sam zbog @Crystal ali ostao sam sam zbog @MuscleUp . Brat je teatralniji od Broadway nastupa. Al jebiga, nije lako disat, treptat i pisat u isto vrijeme.

Orasje bi bio solidan potez. Dosta musterija u relativnoj blizini. Plus za bajkere dodatan bonus za odradit voznju i poslje otic na cevape (da, da, znam, nisu ko banja lucki).
 
Citam ovu temu i moram rec, dosao sam zbog @Crystal ali ostao sam sam zbog @MuscleUp . Brat je teatralniji od Broadway nastupa. Al jebiga, nije lako disat, treptat i pisat u isto vrijeme.

Orasje bi bio solidan potez. Dosta musterija u relativnoj blizini. Plus za bajkere dodatan bonus za odradit voznju i poslje otic na cevape (da, da, znam, nisu ko banja lucki).
Crystal i MostaraCC - najjača firmetina

Dogovoreno. Ocu i u Orašje, Brčko i možda bosanski brod, ali vazda ću svi gradovi da odradim/vidim

Sto manje grad, jeftinije su hrana i kafići
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh