BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Bio danas kod ove 120/170 cijena.
Izgleda ko na slikama,guzica umjetna dobre sise. Samo udaraj i to je to. Lizno sam joj sisu odma staje uzima vlažne maramice i briše sisu i govori no baby. Engleski nula. Centar grada,neću ponovit.
 
Bio danas kod ove 120/170 cijena.
Izgleda ko na slikama,guzica umjetna dobre sise. Samo udaraj i to je to. Lizno sam joj sisu odma staje uzima vlažne maramice i briše sisu i govori no baby. Engleski nula. Centar grada,neću ponovit.
crnkinje su mi zakon. kakva je u krevetu, pusenje? dopusta lizanje dupeta?
 

predivna djevojka njene slike, savršeno tijelo, glatka koža, prirodna, topli osmijeh, inteligentna, odlično priča engleski
usluga odlična, posveti se i stvarno želi da uživaš u njenom društvu
apsolutna preporuka ...10/10
 

predivna djevojka njene slike, savršeno tijelo, glatka koža, prirodna, topli osmijeh, inteligentna, odlično priča engleski
usluga odlična, posveti se i stvarno želi da uživaš u njenom društvu
apsolutna preporuka ...10/10
Zaprosi ju
 

predivna djevojka njene slike, savršeno tijelo, glatka koža, prirodna, topli osmijeh, inteligentna, odlično priča engleski
usluga odlična, posveti se i stvarno želi da uživaš u njenom društvu
apsolutna preporuka ...10/10
Kakav je anal?Rado bih joj posjetio pakšu ako se spusti na more
 

predivna djevojka njene slike, savršeno tijelo, glatka koža, prirodna, topli osmijeh, inteligentna, odlično priča engleski
usluga odlična, posveti se i stvarno želi da uživaš u njenom društvu
apsolutna preporuka ...10/10
Fejk recenzija, da se netko ne upeca...
 
Evo bio kod Juliane, kao i kolega koji je prije rekao, nebi je na pola slika prepoznao tp je ona ali teški fotoshop do mjere da je ljepša u živo, meni ima jako ljepo lice, tijelo prava brazilka, dupe također, ne žulja ali sve glatko i utegnuto, nista ne visi, cice su ok ali loše odrađene što se oziljaka tiče kao što je već netko spomenuo, jako ugodna i vesela, za brazilku priča ok Engleski, akcija za ono šta ja tražim (a to nisu Deep throath i Anal prije nego krenu pitanja) je top. Nije mi žao centa :) možda bi čak i ponovio ali nemam praksu to raditit...

Kaže da je do Nedjelje u Ri., onda možda Pula ili Zadar, i to je to, ne vraća se jer joj nije legla ljepa naša, kaže ljudi u Zagrebu imaju grozne zube :p

 
Pozdrav ekipa, novi sam ali pratim već neko vrijeme :D
bio sam samo jednom prije par mjeseci prvi put učesnik ovog sporta po preporukama tu s foruma ugl, tako da hvala, ako bude šta ubuduće izvjestim :LOL:
a sad ovo crno pitanje, jel bio tko? prokopao sam forum, nisam nista nasao



 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh