BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Imali dobri Romkinja ko ima saljite
ciganka_68452170.jpg


EVO je brate ožeži
 
Jeste 300 KM, digla cijenu ima par mjeseci. Iskreno skupo. Prvo puno priča. Za nju je bilo previše i 200 što je tražila ranije.
Ovo me zbunjuje. Vidio sam par recenzija gdje ljudi pisu da je najbolja u BL sto se tice ulozeno/dobijeno, a negdje da ne valja.


 
Ovo me zbunjuje. Vidio sam par recenzija gdje ljudi pisu da je najbolja u BL sto se tice ulozeno/dobijeno, a negdje da ne valja.


Prijatelju...ne treba da te zbunjuje...ima i zlobnika na forumu....a za dobrim konjima se dize prasina...svako ko je bio kod Snjeze a da je realan covek ce ti reci samo pohvale i sve pozitivno o Snjezi...dak nazalost pistoji i oni drugi...koji nidu realni...i prave...pometnju
 
Ovo me zbunjuje. Vidio sam par recenzija gdje ljudi pisu da je najbolja u BL sto se tice ulozeno/dobijeno, a negdje da ne valja.


Ovo je moje mišljenje, i ja sam provjerio. E sad mozda je ta usluga koju ona nudi za 300 KM ok. Za mene je previše. 200 KM aj mozda i realna cijena kod nje za sat. Pozitivno je u tome što ona upšte ne požuruje. 300 KM ne vrijedi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh