ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, dali je neko bio,neka recenzija,dali se isplati? Hvala
Ja sam bio,dog Fernandu,udem h stan ono valjda Bia..niti blizu slikama,puno deblja,nadrkanija i vidi se da samo zeli odradit..okrenuo se i otisao..ugl sve su na istoj adresi bile,tako da lako moguce nes fejk..iako je navodno Fernanda bila u drugoj sobi..
 
to sam primjetio, bio kod 2 brazilke ufurane, nosom oblake paraju dok su kolumbijke top, jedna mi je dala rucnik za noge i maltene susila noge... kulturnije, susretljive... 2-0 Kolumbija vs Brazil sto se tice ponasanja i truda
 
Ekipa iz Pule poznaje li ko damu?
 

Ako je netko bio molio bi da se javi i onaj koji je dao rewiev na eurogirls, Grga
 
Posjetio sam Taniu. A zapravo mi otvorila Gaby lijepa mala sve pet ali ne radi ništa šta se dogovoriš sve preko kurca i brza...uzeo 30 min i odmah nemože ovo nemože ono odmah stavlja kondom....Izgleda da sve ove trenutne u Puli lažiraju....

 
Posjetio sam Taniu. A zapravo mi otvorila Gaby lijepa mala sve pet ali ne radi ništa šta se dogovoriš sve preko kurca i brza...uzeo 30 min i odmah nemože ovo nemože ono odmah stavlja kondom....Izgleda da sve ove trenutne u Puli lažiraju....

A sta nakraju si bio s Gaby ili Taniom?
 
Posjetio sam Taniu. A zapravo mi otvorila Gaby lijepa mala sve pet ali ne radi ništa šta se dogovoriš sve preko kurca i brza...uzeo 30 min i odmah nemože ovo nemože ono odmah stavlja kondom....Izgleda da sve ove trenutne u Puli lažiraju....

Bio kod gaby i Rijeci, sve nabrzaka samo da te se riješi.....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh