BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Uživo je još ljepša, prirodna brazilka, sočnih usana, sise prirodne, guza prirodna. Engleski stvarno dobro govori. Higijena na nivou, dobio sam čisti ručnik, tuširanje prije i poslije. Ja sam uživao u svakom trenutku. Gleda na sat, ali nemaš onaj osjećaj da hoće da te izbaci. Pravo osvježenje. Kad naleti u vaš grad svakako preporučam.
 


Imate li kakvih info za ovu, je li tko bio?
 

top pička, svjetska. ne bi pisao nista da me nije zamolila da ostavim recenziju na ege, posto je ovo duplo jesnostavnije rekoh ajd budem ovdje.
mala je fitnes trenerica u brasilu, stvarno utrenirana u picku mater, bez trunke speka, lijepa picka, ogroman klitoris sto je kod mene plus, savrseno dupe, prirodna sva, minus male male cice. kaze da je nova u ovome i sprema se za silikone. u prostoru jos jedna kurva, ta ne valja nista.
ostao kod belle sat i pol, u medjuvremenu je neko pokarao ovu drugu, valjda mu dobra bila, sve se treslo, ova mala mi se ispricavala, kaze ostani duze... stvarno mala super
Jedino kratke noge ko Messi to me odbija 😀
 
Uživo je još ljepša, prirodna brazilka, sočnih usana, sise prirodne, guza prirodna. Engleski stvarno dobro govori. Higijena na nivou, dobio sam čisti ručnik, tuširanje prije i poslije. Ja sam uživao u svakom trenutku. Gleda na sat, ali nemaš onaj osjećaj da hoće da te izbaci. Pravo osvježenje. Kad naleti u vaš grad svakako preporučam.
...naročito me privlači jer mala priča japanski 🤣🤣
 

ajd da nije sve super, this bitch is completly shit, ostao jer ima super dupe, brzo pozalio, oral shit, smell bad, smrdi ko septicka jama, ne znas jer gore iz usta ili picke. dont go here, run away
Sveto sranje! Hvala for dijeljenje your sexperience, much cijenimo!
 

ajd da nije sve super, this bitch is completly shit, ostao jer ima super dupe, brzo pozalio, oral shit, smell bad, smrdi ko septicka jama, ne znas jer gore iz usta ili picke. dont go here, run away
Brko, žestoko si krenuo s recenzijama 👍

Jesi li čuo onaj ? ...tužio se cigo u birtiji ..otkad došla voda u selo, pička ni okusa ni mirisa 😆
 
here is one more review, think the harder one. neki dan bio do kurve, na svoje oci vidio aplikaciju dostupnu samo kurvama i sluzbama bezbednosti ovoga sveta, svaki broj je povezan sa licem, osobine svakoga od nas (oziljci, specificni madezi itd itd) preferencije u sexu, size of the cock...u prvu ruku sluzi za info kurvama ko im dolazi, tako vrse selekciju, u drugu ruku sluzi sluzbama, imagine for what???
sam znal za to ali nisam moga verovat da to ide u takve detalje. that whore after sex say to me you are delicius, i will do good review for you, than my eyes go wide open, whaaattt the heelll, you bitch will do good review about me, for what, where??? so when they ask for selfie dont send, run away, every few months change phone, sim card
they can fook someone life in a sec
happy fooking bitch for everyone
 


Imate li kakvih info za ovu, je li tko bio?
Ta je operirala po zg u ljeto 2022. Ista je kao na slikama. Dobre recenzije, jedino što je malo skupa 250h, oral s gumom itd.
 
Uživo je još ljepša, prirodna brazilka, sočnih usana, sise prirodne, guza prirodna. Engleski stvarno dobro govori. Higijena na nivou, dobio sam čisti ručnik, tuširanje prije i poslije. Ja sam uživao u svakom trenutku. Gleda na sat, ali nemaš onaj osjećaj da hoće da te izbaci. Pravo osvježenje. Kad naleti u vaš grad svakako preporučam.
Slavonac zašto tako o mojoj djevojci, zaručnici I budućoj zakonitoj.... Sad će svi navaliti...😱
 

ajd da nije sve super, this bitch is completly shit, ostao jer ima super dupe, brzo pozalio, oral shit, smell bad, smrdi ko septicka jama, ne znas jer gore iz usta ili picke. dont go here, run away
Bio sam i ja.....al bila je cista i mirisljava, valjda jer sam ujutro dosao pa sam bio prvi...ahaha
Ugl. picka je stvarno top, ona kolumbiska prdara i struk prirodne sise.....ali, ali, ali....klasicna kolumbiska prevarantica....engleski ni da bekne, ne ljubi se ako je to nekom bitno, dogovorimo nadoplatu oral bez i ja joj platim po dogovoru....ona krene sa....onda se kao pravi mutava....aj nekako iskomuniciramo krene ona naravno oral ocaj zivi....reko ostavi to let's go fuck i naravno odma se u dogi se namesta zna kuja gde smo najranjiviji....ahahah Al se zajebala malo jer je bilo jutro, jos ja vece pre nesto zalomio....nikako svrsiti...proslo 2 min u doggy-ju vec dodaje onaj kurvinski pogled preko ramena i vice "cum baby"....ja nikako 😂 Svo vreme je gledala na sat i pozurivala me da svrsim, ja reko daj malo pauze vice ona "no, no fuck/cum" da moze da pobegne ranije....reko neces nigde kurvo placena si za sat ima da odradis.:D
Na kraju sam je pustio 10 min ranije, jer sam ju izjebo bas za sve pare....reko idi nek te nosi djavo...ahaha
 
Bio sam i ja.....al bila je cista i mirisljava, valjda jer sam ujutro dosao pa sam bio prvi...ahaha
Ugl. picka je stvarno top, ona kolumbiska prdara i struk prirodne sise.....ali, ali, ali....klasicna kolumbiska prevarantica....engleski ni da bekne, ne ljubi se ako je to nekom bitno, dogovorimo nadoplatu oral bez i ja joj platim po dogovoru....ona krene sa....onda se kao pravi mutava....aj nekako iskomuniciramo krene ona naravno oral ocaj zivi....reko ostavi to let's go fuck i naravno odma se u dogi se namesta zna kuja gde smo najranjiviji....ahahah Al se zajebala malo jer je bilo jutro, jos ja vece pre nesto zalomio....nikako svrsiti...proslo 2 min u doggy-ju vec dodaje onaj kurvinski pogled preko ramena i vice "cum baby"....ja nikako 😂 Svo vreme je gledala na sat i pozurivala me da svrsim, ja reko daj malo pauze vice ona "no, no fuck/cum" da moze da pobegne ranije....reko neces nigde kurvo placena si za sat ima da odradis.:D
Na kraju sam je pustio 10 min ranije, jer sam ju izjebo bas za sve pare....reko idi nek te nosi djavo...ahaha
Ja vise volim kada kaze cum baby nego milk it. Iako me oboje nervira, lezi cuti i cekaj da zavrsim
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh