ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Upravo bio kod Paole. Dogovorio pola sata preko Whatsappa za 100e. Došao tamo, dočekala me milfara oko 40 godina sa slika.

Odvela me u sobu i počela me skidat. Reko da prvo riješimo financije, dao joj pare i nastavila me skidat. Skinula mi gaće i trljala ga s pičkom preko crvenih gaćica. Ljubljenje, istraživanje tijela (iako su mi ruke bile hladne) nije joj smetalo, dapače. Sjela je na krevet i počela ga cuclat. Odlično pušenje sa dubokim grlom. Stavila je kondom i počela se nabijat stoječki. Odličan prizor dok miješa guzove. Nakon toga je legla na krevet i krenuo sam je prstenjačit. Jedva su stala dva prsta kolko je uska. Tražila je da joj ga stavim i nabijao sam je jedno 10 minuta u misionarskoj. Cijelo vrijeme je bio dirty talk i stenjala je. Onda je sjela na mene i počela me jahat dok sam joj milovao i cuclao sise (silikonske trojka). Na kraju je legla pored mene i pušila ga dok sam je prstenjačio i ispraznio na sise. Obrisala sve maramicom, malo smo još popričali u krevetu, obukao se i otišao. Engleski joj nije jača strana, ali zna osnove pa smo se razumili.

Ko voli milfare sa utegnutim tijelom i dirty talkom, neće požalit. Tu je do 3. mjeseca pa ću sigurno ponoviti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh