Zašto ne žele 30 minuta?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bez obzira što je dinamično tržište, sumnjam da će doći do pada cijena.
Nisu neki veliki padovi ali u takvoj fazi dobro je kombinirati i male padove sa porastom prebacivati u stabilan crypto i onda opet cekas pad da kupis.
Recimo od jucer je Bitcoin pao za oko 30 000 kuna. Ali zadnjih dana i varira cijena tu negdje.
A kako je trenutno najjaci na trzistu na takav posrast i pad imas i najmanju zaradu.
Dok recimo neki drugi koji je pao za 1000 kuna i cijena mu je 9000 trenutno, mozes fino zaraditi.
 
Nisu neki veliki padovi ali u takvoj fazi dobro je kombinirati i male padove sa porastom prebacivati u stabilan crypto i onda opet cekas pad da kupis.
Recimo od jucer je Bitcoin pao za oko 30 000 kuna. Ali zadnjih dana i varira cijena tu negdje.
A kako je trenutno najjaci na trzistu na takav posrast i pad imas i najmanju zaradu.
Dok recimo neki drugi koji je pao za 1000 kuna i cijena mu je 9000 trenutno, mozes fino zaraditi.
Pazi na Tether, to je Damoklov mač što se tiče cijene Bitcoina. Dok god postoji USDT na ovaj način, uvijek postoji opasnost najjačeg udara na cijenu koji je do sada viđen, i što je važnije, tada ne bismo mogli očekivati takav organski rast da vidimo tako brzo novi ATH. To bi išlo neusporedivo sporije.

Naravno, sam BTC nije ugrožen time dugoročno, ali malo kome je svejedno kreću li se cijene u razini par tisuća ili par desetaka tisuća dolara.
 
Ma Tether i ove neke razvikane gluparije izbjegavam u sirokom luku, cak ne malverziram ni Bitcoinom tako cesto, samo ako je dobra stabilna prilika.
Imam 3 druge opcije koje dobro napreduju.
Nisam ja neki investitor da sad imam stotine tisuca kuna xD
Al ako mogu zaradit 50, 100, 200 kuna dnevno zato kaj kliknem 3 puta zakaj ne, pa kad to zbrojis na godisnjoj bazi to je fina lova.
 
Ma Tether i ove neke razvikane gluparije izbjegavam u sirokom luku, cak ne malverziram ni Bitcoinom tako cesto, samo ako je dobra stabilna prilika.
Imam 3 druge opcije koje dobro napreduju.
Nisam ja neki investitor da sad imam stotine tisuca kuna xD
Al ako mogu zaradit 50, 100, 200 kuna dnevno zato kaj kliknem 3 puta zakaj ne, pa kad to zbrojis na godisnjoj bazi to je fina lova.
Naravno. Da u prosjeku zaradiš soma kuna mjesečno, tokom godine lijepa cifra sa obzirom da si kliknuo par puta sa mišem dnevno. Prema tome zašto ne?
 
Vadim vec godinu i pol. Bilo bi lijepo da jedan dan izadje u opticaj.
Ista schema nemas kaj izgubit za jedan klik dnevno, samo moras biti dosljedan, pa ako bude ista od toga super, ako ne nisam nsita izgubio.
Neće Pi nikada na 1 dolar. Ukoliko izađe biti će ispod 1 centa. Prije će ETH doći na cijenu trenutnog BTC nego što se Pi bude približio 1-dnom dolaru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh