ZAGREB - Recenzije masaža

Bilo bi dobro kada bi svatko napisao recenziju nakon izleta, a ne postavio 100 pitanja, evo mog obola od jučer:


Najbolje utrošenih 200 kn unazad par godina. Prava masaža, nakon toga oral s gutanjem. Cura simpa, velika tetovaža preko leđa, malo jača, ali sportski tip. Cca 30 god, obrijana dolje, s velikim cicama koje super stoje. Masira gola od početka. Novi Zagreb.
Jel promijenila madrac ili je još uvijek onaj isti koji izgleda kao da ga je pokupila iz krupnog otpada? :D
 
ja sam bio i imao lose iskustvo. dao joj 300kn za 30min seksa. prvo mi je drkala i pusila. cudno pusi, prvo puše pa gricka pa puši, neda prste u picku. zenska je u tjelu cista desetka ali u licu je losija. madrac je na podu, seks neda bez kondoma ali zato da svrsiti po licu. tijekom seksa prigovara kak svi svrse za 5min i slicno bez "glasanja". sve u svemu iako zenska dobro izgleda ne mislim otici ponovo kod nje
 
Evo ovako. Sljedeći tjedan ću posjetiti jednu po vašoj preporuci i podjeliti iskustvo. Znam da je Zg najjači po tome ali eto da vidim jel bi se našlo išta od Čk do Zg. Da čujem preporuke i svježa iskustva. Ne od prije par godina. Znači,donekle ok izgledom,dobra cijena. Hvala unaprijed😎
 
Jel ta ima nekakvu pticu u kavezu? Papagaja, kanarinca, šta li? :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh