ZAGREB - Jel bio tko?

Iskreno ,zasto ljudi idu kod Pantere ,pa zato jer je jeftina. Ima puno boljih komada sa isto tako dobrom uslugom ali treba platiti.
Gledam ,svi hvalite Deu/Lidiju ,opet -jeftina je. Iskreno ,zenska po izgledu nije ni 3/5. Također i Pantera. Marica i bakutaner kod Petrokova ,opet jeftine su ,obje izgledaju katastrofa.
Da rezimiram ,vecina ekipe nema love pa jebe ono sto mu je dostupno.
Bez uvrede ikome ,niti solim pamet ikome ali stalno se pise o istim osobama. Također je istina da svi mi kad i naletimo na neku koja je van ovih spominjanih ,cuvamo je za sebe i eventualno podijelimo sa nekim privatno.
Jos nesto ,nemojte biti u zabludi ,90% njih se jebe bez zastite ukoliko to zelite ,ili vam same ponude za nesto vise novaca ili ako ih pitate.
Pa nije Pantera baš jeftina, kolko znam 5 glavi uzima za keks
 
Iskreno ,zasto ljudi idu kod Pantere ,pa zato jer je jeftina. Ima puno boljih komada sa isto tako dobrom uslugom ali treba platiti.
Gledam ,svi hvalite Deu/Lidiju ,opet -jeftina je. Iskreno ,zenska po izgledu nije ni 3/5. Također i Pantera. Marica i bakutaner kod Petrokova ,opet jeftine su ,obje izgledaju katastrofa.
Da rezimiram ,vecina ekipe nema love pa jebe ono sto mu je dostupno.
Bez uvrede ikome ,niti solim pamet ikome ali stalno se pise o istim osobama. Također je istina da svi mi kad i naletimo na neku koja je van ovih spominjanih ,cuvamo je za sebe i eventualno podijelimo sa nekim privatno.
Jos nesto ,nemojte biti u zabludi ,90% njih se jebe bez zastite ukoliko to zelite ,ili vam same ponude za nesto vise novaca ili ako ih pitate.
Ajde i ti lijepo priznaj da trenutno niti nema bolje ponude od navedenih cura (zanemari ege) i da se zato spominju jedne te iste cure, ako nisam u pravu navedi mi barem 3 cure koje su veća klasa i skuplje a da ih nitko ne spominje i ne ide k njima zbog cijene...
 
Ako mislis na Andreu koja je nekad radila sa Anjom u Horvacanskoj ,ona je rodila i vratila se u Gorski kotar
Ne
Andrea koja je bila u N. Zagrebu
Visoka,crna,savršenog tijela.
Oglas joj je bio "butterflay" nick
Ona je bila sama...
Imao sam njen privatni broj i mjenjao mob i izgubim ga.
Ženska što se tiče izgleda najbolja na PO ,čak i 80 % EGE
 
Ne
Andrea koja je bila u N. Zagrebu
Visoka,crna,savršenog tijela.
Oglas joj je bio "butterflay" nick
Ona je bila sama...
Imao sam njen privatni broj i mjenjao mob i izgubim ga.
Ženska što se tiče izgleda najbolja na PO ,čak i 80 % EGE
Ona ti već godinu i po ne radi. Povukla se iz posla jer se bojala da će joj dečko saznati što radi. Tako mi je rekla.
 

Jel ovo nesto novo? Dogovaram ali cudni su mi odgovori njeni
 

Jel ovo nesto novo? Dogovaram ali cudni su mi odgovori njeni
800 trazila za pola sata, Gunduliceva, aj bas da vidim to cudo, neka muskobanjsta sa istetoviranim rukama i lagani okret na vratima, ne vrijedi ni 400
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh