Moj muž odbija seks

Moguće, dolazi do zasićenja u velikoj većini brakova u današnje vrijeme, čak i ranije nego kod vas, možda te i vara jer osobno mi to nije normalno, to je jako veliko razdoblje bez seksa. Osobno ako sam bez seksa to je možda 2-3 dana najviše, ako ima umira ili nečega pa bi se čovjek naspavao ili jednostavno odmorio jedan dan, ali ovo kod tebe je meni previše.:confused:
 
Nakon 13 godina braka jednostavno imam osjećaj kao da me se zasitio. Toliko sam počela sumnjati da me vara jer ponekad ne vodimo ljubav po dva, tri mjeseca. Da li je to normalno i kakva su druga iskustva?
Nemoj gubiti vrijeme i ja sam isto tako prošao sa svojom bivšom sada sam sretan i razveden imala je ljubavnika i savjete ako želiš javi mi se na mail zlatkovzkuster@gmail.com
 
Naravno da te se zasitio kao i ti njega. Normalno je to. Možda i nema drugu nego neki muški imaju slabiji libio. Ja svoju ženu jeben barem 2xtjedno i još sa strane. Javi se ti meni da pomognem i tebi i njemu.
 
Nakon 13 godina braka jednostavno imam osjećaj kao da me se zasitio. Toliko sam počela sumnjati da me vara jer ponekad ne vodimo ljubav po dva, tri mjeseca. Da li je to normalno i kakva su druga iskustva?
Eto, ako si htjela malo pozornosti koje nemaš u braku - dobila si je. No čak i meni kao muškarcu neke poruke su dno dna...tako da vjerujem kako je tebi i puno gore 😂
Glede muža - razmisli kada je sve stalo. Razmisli je li ti stalno nešto spominjao a ti jednostavno ignorirala?
Razmisli čime bi ga mogla razveseliti....
I promijeni nešto...
Popuši mu na povratku s tržnice.
Zajaši ga na parkingu supermarketa...
Budi kreativna...
I ostavi se traženja savjeta na ovakvim forumima.
Lp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh